ارائه تسهیلات لیزینگ برای مشتریان محصولات دانش بنیان

تسهیلات لیزینگ با نرخ ۹ درصد

وحدت در خصوص تسهیلات لیزینگ گفت:

” برای مشتریان محصولات دانش بنیان تسهیلات لیزینگ با نرخ ۹ درصد با بازپرداخت سه ساله در نظر گرفته ایم.

علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، در مراسم افتتاحیه گردهمایی ارائه فناوری های نوین در مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سخنانی از صنایع و دستگاه های مختلف کشور خواست ضمن شناخت دستاورد‌های شرکت های دانش بنیان به توانمندی آن ها اعتماد کرده و کار را به این شرکت ها بسپارند و اظهار کرد:

” این رویداد نهمین رویداد از سلسله رویداد‌های مسئله محور است که صندوق نوآوری و شکوفایی به آن ورود کرده است.”

تسهیلات لیزینگ با نرخ 9 درصد

توانایی حل مسائل شرکت های دانش بنیان

او با اشاره به این که در اکوسیستم نوآوری موجود در کشور مردم باید بتوانند پیشرفت را لمس کنند، تصریح کرد:

” مدل توسعه شرکت های دانش بنیان برای حل مشکلات کشور، امروز در دنیا نیز استفاده می شود. یکی از ضعف های ما در ارتباط بین بخش های مختلف کشور با شرکت های دانش بنیان است که رویداد‌های این چنینی می تواند به این امر کمک کند. ادعای ما در صندوق نوآوری و شکوفایی این است که برای هر مدل یا مسئله ای که در حوزه فناوری مطرح باشد راه حل ارائه خواهیم کرد و شرکت های دانش بنیان ما توانایی حل مسائل را دارند.”

دستاورد‌های شرکت های دانش بنیان در حوزه قاچاق کالا

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به برپایی نمایشگاه دستاورد‌های شرکت های دانش بنیان در حوزه قاچاق کالا و ارز در حاشیه این گردهمایی، بیان کرد:

” این نمایشگاه با نمایشگاه ‌های دیگر فرق دارد و بازدیدکنندگان خاص خود را باید داشته باشد. در حاشیه این گردهمایی و نمایشگاه جلسات جدی تشکیل و نیاز‌های فناورانه حوزه قاچاق کالا و ارز ارائه می شود. صندوق نوآوری و شکوفایی نیز تلاش می کند تا در حاشیه این گردهمایی و جلسات ارائه نیاز‌های فناورانه، تفاهم نامه های خوبی میان شرکت های دانش بنیان و دستگاه های مختلف در کشور منعقد شود.”

حجم قاچاق در کشور

او با اشاره به این که حجم قاچاق در کشور بر اساس آمار‌های اعلام شده ۱۵۰ هزار میلیارد تومان است، عنوان کرد:

” این رقم برای یک کشوری با بودجه ۵۰۰ هزار میلیارد تومانی، یک تهدید محسوب می شود لذا نیازمند آن هستیم که از فناوری ها در امر قاچاق استفاده کنیم. امروز دستگاه های مرتبط مانند بانک مرکزی، گمرک و مرزبانی می توانند از طیف وسیعی از تکنولوژی ها از بحث نرم افزاری و دیتا ماینینگ تا زنجیره پایانی آن یعنی دستگاه های اسکن محموله ها که توسط شرکت های دانش بنیان به عرصه تولید محصول رسیده است استفاده کنند. وظیفه ما هم کمک و به هم رسانی این محصولات به دستگاه های مرتبط و رفع نیاز آن ها است.”

حجم قاچاق در کشور

تسهیلات لیزینگ خرید محصولات

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی افزود:

” امیدواریم در این مسیر همه دستگاه ها و سازمان ها نیز از شرکت های دانش بنیان حمایت کنند. در حوزه تکنولوژی به شما قول می دهم که برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز چیزی کم ندارند.”

وحدت در پایان با اشاره به این که صندوق نوآوری و شکوفایی از تمامی ظرفیت های خود برای حمایت از شرکت های دانش بنیان استفاده می کند، یادآوری کرد:

” در این راستا به منظور تضمین کیفیت محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان، تسهیلات لیزینگ خرید محصولات این شرکت ها را با نرخ ۹ درصد با بازپرداخت سه ساله در اختیار خریداران این محصولات قرار می دهیم.”

لطفا امتیاز خود را وارد کنید
شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   شرکت های دانش بنیان در بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.