رویداد ملی تا ثریا با موضوع سلامت و اقتصاد دانش بنیان

رویداد ملی تا ثریا با موضوع سلامت و اقتصاد دانش بنیان

تا ثریا برای دانش بنیان

رویداد تا ثریا طی سالیان به عنوان تلاشی برای تقویت حوزه های مختلف در استان های گوناگون برگزار شده است و امسال نیز تمرکز آن بر روی حوزه دانش بنیان گذاشته شده است. جدا از مطرح کردن هرچه بیشتر این حوزه به این ترتیب، برگزاری این رویداد برای فعالان این زمینه اقتصادی نیز می تواند آثار مثبتی برای اقتصاد کشور به شکل فراهم کردن سطح جدیدی از حمایت برای شرکت های دانش بنیان به همراه داشته باشد. به همین دلیل اهمیت آن را نمی توان دست کم گرفت.

رویداد ملی تا ثریا با موضوع سلامت و اقتصاد دانش بنیان


همچنین بخوانید:

ثبت شرکت دانش بنیان 


 

رویداد امسال تا ثریا برای دانش بنیان

رویداد ملی تا ثریا با موضوع «سلامت و اقتصاد دانش بنیان» در راستای تولید و توسعه فناوری های حوزه بهداشت و درمان سه شنبه ۲۵ بهمن ماه جاری توسط موسسه خدمات درمانی بسیجیان در برج میلاد برگزار می شود. نشست خبری این رویداد با حضور دکتر عیسی مالمیر رئیس موسسه خدمات درمانی بسیجیان، دکتر نورائی رئیس پارک فناوری  نورا وابسته به دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و دکتر مجتبی خورسندی قائم مقام شرکت پیشگامان برگزار شد. دکتر مالمیر در این نشست خبری از ثبت نام ۵۲ شرکت دانش بنیان در این رویداد خبر داد و اعلام کرد: «هدف ما توسعه فناوری های حوزه درمان است چرا که نیاز حوزه بهداشت و درمان فناوری و تولید فناوری های مورد نیاز پزشکی و درمانی است.»

وی از حمایت خوب شرکت های برتر در این رویداد خبر داد و اعلام کرد: «سرمایه گذاران خوبی در این رویداد حضور دارند و ایده ها و طرحهای خوب مورد حمایت دستگاه های مختلف اعم از خصوص ی و دولتی قرار می گیرند.» مالمیر افزود: «حداقل ۱۵ شرکت و تیم دانش بنیان به ارائه نوآوری های خود می پردازند و از تسهیلات مالی خوبی برای تولید و فعالیت خود برخوردار می شوند.» دکتر نورائی نیز در این نشست خبری از فعالیت بیش از ۷ هزار شرکت دانش بنیان در کشور خبر داد و اعلام کرد: «بخش عمده شرکت های دانش بنیان در حوزه مختلف کار می کنند و سهم شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری های پزشکی و درمانی ناچیز است.»

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   ارزیابی شرکت های دانش بنیان چگونه است؟

همچنین در حاشیه این نشست خبری تفاهم نامه همکاری با حضور دکتر عیسی مالمیر رئیس موسسه خدمات درمانی بسیجیان، دکتر نورائی رئیس پارک فناوری  نورا وابسته به دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در زمینه آموزش، پژوهش، توانمندسازی و تولید و حمایت از فناوری های نوین در حوزه بهداشت و درمان به امضاء رسید.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.