مشاوره صادرات و واردات

مشاوره صادرات و واردات به شرکت های خلاق

صادرات و واردات برای شرکت های خلاق

یکی دیگر از خدماتی که به شرکت های خلاق ارایه می شود، مشاوره صادرات و ورادات است. از نکات مهم این خدمت، رایگان بودن آن است که این امکان را برای شرکت های خلاق فراهم می کند تا علاوه بر اختصاص منابع مالی خود به دیگر قسمت های شرکت، از چگونگی و اوضاع صادرات و واردت محصولات مرتبط با شرکت خود اطلاع پیدا نمایند. همچنین، در ادامه این مشاوره ها، شرکت های خلاق می توانند از انواع مشاوره های مربوط به فرآینده های صادراتی، حمل و نقل بین الملل، گمرک، نقل و انتقال ارزی و … براساس دستورالعمل های مربوطه بهره مند شوند. از دیگر مشاوره هایی که شرکت های خلاق می توانند از آن بهره مند شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مشاوره بازرگانی بین‌المللی
  •  فرایندهای صادرات مشاوره استراتژی صادرات
  • مشاوره نقل و انتقال ارزی
  •  مشاوره بازاریابی بین‌الملل
  •  مشاوره اصول مذاکرات و مکاتبات تجاری بین‌الملل
  •  مشاوره در تولید محتوای بین المللی با رویکرد صادراتی
تسهیل صادرات برای شرکت های خلاق

اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری ارتباطات بین‌المللی

مشاوره دریافت گواهی شرکت های خلاق

اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری ارتباطات بین‌المللی، یکی از ملزومات اساسی و اولیه در فرآیند بین المللی شدن شرکت ها و صادرات محصولات و خدمات است. حضور شرکت های خلاق در هیات‌های تجاری بین‌المللی همواره از طرف دولت‌ها مورد حمایت قرار گرفته و بر همین مبنا کریدور نیز به عنوان بازوی اجرایی مرکز در توسعه صادرات محصولات دانش‌بنیان و شرکت های خلاق، از اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری با رویکرد توسعه و گسترش صادرات محصولات این شرکت ها حمایت می کند. پذیرش و حضور شرکت ها با اهداف مختلفی انجحام می شود که از مهم ترین آن ها می توان به : توسعه بازار، رصد رقبا، تحلیل فناوری‌های موجود و مشابه، سرمایه‌گذاری مشترک،  آموزش و کسب تجربه در حوزه‌های مختلف نام برد.

با تحلیل و پیمایش و بر اساس اختیارات معاونت، با رویکرد حمایت از صادرات کالاها و خدمات، نفوذ و حضور محصولات صادراتی در بازارهای بین المللی و منطقه، افزایش سهم بازار در بین رقبا، پرداخت بخشی از هزینه‌های اعزام “هیأت‌های صادراتی، بازاریابی و سرمایه‌گذاری محصولات دانش‌بنیان و شرکت های خلاق ، بنا به آن چه در آیین نامه آمده است، بر عهده معاونت خواهد بود.

 

از دیگر ویژگی های مهم در اعزام هیات های تجاری می توان به رصد و تجزیه و تحلیل فناوری‌های مشابه در نمایشگاه، و یا بازدید از پارک‌های فناوری اشاره کرد. همچنین اعزام هیات تجاری به همراه مقامات بلندپایه کشور، کمک می کند تا نشست ها با رویکرد B2B با شرکت‌های متناظر صورت بگیرد و پیوند بهتری بین کشورها رخ بدهد. برای اطلاعات بیشتر، شرکت های خلاق می توانند با ارتباط با شبکه دانش بنیان ایران، از اطلاعات بیشتری بهره مند شوند.

شرکت های خلاق
لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.