شرکت های دانش بنیان عضو شبکه آزمایشگاهی

تخفیف خدمات آزمایشگاهی برای شرکت های دانش بنیان

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در قالب طرح تخفیف خدمات آزمایشگاهی برای شرکت های دانش بنیان در سال ۱۳۹۶ مبلغ ۶۷ میلیارد ریال اعتبار به پژوهشگران و شرکت‌های دانش بنیان اختصاص داد که شرکت های دانش بنیان عضو شبکه آزمایشگاهی می توانند از آن استفاده نمایند.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی برای تسهیل دسترسی پژوهشگران و صنایع به خدمات آزمایشگاهی، سامانه‌ ارائه‌ طرح‌های ویژه‌ تخفیف خدمات آزمایشگاهی را راه‌اندازی کرده‌ است تا از این طریق خدماتی را در قالب طرح‌های تشویقی به مشتریان ارائه کند.

سال ۱۳۹۶، شرکت‌های دانش‌بنیان، برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان، منتخبین پسادکتری خارج از کشور، ستادهای فناوری‌های راهبردی، منتخبین سرآمدان علمی ایران و اعضای باشگاه مشتریان شبکه در مجموع ۶۷ میلیارد ریال اعتبار از شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی برای انجام خدمات آزمایشگاهی یارانه دریافت کرده‌اند.

شرکت های دانش بنیان عضو شبکه آزمایشگاهی

شرکت های دانش بنیان عضو شبکه آزمایشگاهی

این مبلغ به بیش از ۱۱ هزار پژوهشگر و ۳۲۴ شرکت دانش بنیان اختصاص داده شده است.

اعضای باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی، افراد حقیقی و حقوقی هستند که در سامانه مربوط ثبت‌ نام کرده‌اند. ثبت نام در این سامانه رایگان بوده و برای هریک از اعضا اعتبار مالی برای دریافت خدمات آزمایشگاهی در محدوده‌ زمانی معینی تعلق می‌گیرد.

در حال حاضر این باشگاه نزدیک به ۱۴ هزار عضو حقیقی و حقوقی دارد که شامل ۵۰۰ شرکت دانش بنیان و قریب به ۱۳۵۰۰ عضو حقیقی است.

روند تعداد اعضای باشگاه از بدو تأسیس تا پایان سال 96 

روند تعداد اعضای باشگاه از بدو تأسیس تا پایان سال ۹۶

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی قصد دارد از ابتدای خرداد ۹۷ طرح‌های جدید تخفیف خدمات آزمایشگاهی را ارائه کند. شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، زیرمجموعه‌ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است و با هدف توسعه زیرساخت‌ها و بهبود کمی و کیفی خدمات آزمایشگاهی کشور فعالیت می‌کند.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید
شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   نمایشگاه استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.