دانش بنیان در همدان

دانش بنیان در همدان

خدمات مشاوره دانش بنیان در همدان

استان همدان بی شک یکی از تاثیر گذارترین استان های ایران در رشد و بالندگی صنعتی و اقتصادی کشور است که با تامین زیرساخت های خوب توانسته جایگاه مناسبی را از آن خود کند. از این رو، شرکت ها و موسسات بسیاری در شهرک های صنعتی استان شروع به فعالیت کرده اند که نیاز به حمایت، تسهیل در فرایند فروش و خدمات رسانی های بسیاری دیگر دارند. همین امر موجب شد تا دولت مردان، با زمینه چینی های لازم، اقدام به ارائه گواهی نامه ای تحت عنوان دانش بنیان به شرکت ها و موسسات این استان کرده اند که موجب خواهد شد تا در مسیر تولید و ارائه محصولات و یا خدمات خود موفق تر عمل کنند. این گواهی شامل انواع شرکت های صنعتی و نیمه صنعتی، فعالان حوزه پزشکی و کشاورزی، حوزه مواد غذایی و بسیاری از شرکت ها و موسسات خواهد بود.

اگر در مطالب پیشین جست و جویی کرده باشید بی شک می توان از مزایا و فاید این گواهی تحت عنوان مختلفی مانند: انواع معافیت های مالیاتی، معافیت های سربازی، انواع تسهیلات بانکی، کمک هزینه هایی برای صادرات و یا واردات مورد نیاز و حتی امکان استفاده از اماکن مسکونی به عنوان ملک های تجاری را باید نام برد. مدیران عامل و نمایندگان موسسات و شرکت های فعال می توانند با مراجعه به بخش تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان مربوطه، از روش های مورد نیاز برای استفاده از این مزایا مطلع شوند. بهره مندی از هرکدام این مزایا دارای شرایط و ضوابط خاصی است که کارشناسان ما به خوبی در خصوص آن ها اطلاع رسانی خواهند کرد.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   دانش بنیان در بوشهر

دانش بنیان در همدان

 

دانش بنیان شدن شرکت ها در همدان

شبکه دانش بنیان ایران، به عنوان یکی از بزرگترین و پر افتخار ترین مشاورین حوزه دانش بنیان در ایران، مفتخر است با در اختیار گرفتن برترین کادر کشوری شامل ماهر ترین مشاوران و شناخته شده ترین ارزیابان ایران، اقدام به ارائه انواع خدمات مشاوره دانش بنیان در همدان و در سراسر ایران می نمایند. شرکت ها و موسسات، مدیران عامل و مالکان عزیز می توانند جهت اخذ این گواهی معتبر و استفاده از مزایای بی شمار آن با مراجعه به بخش تماس با ما و برقراری ارتباط با تیم ما فرایند اخذ این گواهی را آسان طی نمایند.

همانطور که گفته شد یکی از مهم ترین مزایای دانش بنیان شدن، دریافت انواع تسهیلات بانکی در زمان های متنوع و تحت شرایط بسیار آسانی است که با بازپرداخت های بلند مدت و سود ناچیزی است. از این رو صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای راه اندازی چرخه اقتصاد و شکوفایی حوزه دانش بنیان در کشور پایه گذاری شد تا با نظارت و سرپرستی معاونت علمی ریاست جمهوری در راستای اهداف و سیاست های اقتصاد غیر نفتی و پیرو قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان مصوب ۱۳۸۹/۰۸/۳۰ شروع به کار و حمایت از این شرکت ها را داشته باشد.


همچنین در دانش بنیان ایران  می خوانید:

افتتاح پارک علم و فناوری همدان

دانش بنیان شدن در کرج


این صندوق تنها در جهت شرکت های دانش بنیان تاسیس شد و فقط به شرکت ها و موسسات این حوزه خدمت رسانی انجام می دهد و با ۳۰ هزار میلیارد کار خود را آغاز کرد و حداکثر در مدت ۳ سال از صندوق توسعه ملی تامین می شود. صندوق با استفاده از سرمایه اولیه، کمک های دولت همچنین سود تسهیلات و سرمایه گذاری های خود ملزم به حفظ کردن سرمایه صندوق بوده وبه حمایت از شرکت ها خواهد پرداخت. با استناد به قانون مجلس پس از ۳ سال و هر ساله نیم درصد از بودجه کل کشور به صندوق اختصاص دارد. از سویی دیگر منابع دیگری در جهت تامین منابع مالی صندوق نیز وجود دارد، مانند دریافت کمک یا سرمایه گذاری افراد حقیقی یا حقوقی، شرکت ها یا موسسات دولتی وابسته و تابع آن ها، نهاد های عمومی غیر دولتی، بانک ها و شهرداری و … . این صندوق می تواند از این منابع کمک بگیرد. در همین راستا صندوق نوآوری و شکوفایی زیر نظر معاونت علمی ریاست جمهوری، اقدام به تامین مالی و برطرف نمودن نیازهای مالی شرکت ها و موسسات دانش بنیان نموده است.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   دانش بنیان در خراسان جنوبی

این استان با وجود دارا بودن مساحت قابل توجه در مقایسه با استان هایی مانند گیلان و البرز، چندان در عرصه دانش بنیان کشور فعال نیست. در مجموع تا اسفند ۱۴۰۰ حدود ۶۰ شرکت در همدان به فعالیت دانش بنیان مشغول هستند که تقریباً در تمامی حوزه ها پخش شده اند، امری که در استان های غیرصنعتی می تواند نشان دهنده بی برنامگی استانداری در خصوص رشد اقتصاد دانش بنیان در حوزه تحت امر آن باشد.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.