دانش بنیان در کرج

مشاوره دانش بنیان در کرج

خدمات مشاوره دانش بنیان در کرج

استان البرز با مرکزیت شهرستان پر جمعیت کرج، یکی از استان هایی است که با پیشرفت صنعتی بسیار خوبی طی سال های اخیر روبرو بوده است. در این استان شرکت ها و کارخانجات گوناگون در زمینه فعالیت های بسیار مختلفی پا با عرصه تولید و ارائه خدمات پرداخته و زمینه رونق و رشد این شهرستان و استان را فراهم کرده اند. از این رو مشاوره و ثبت شرکت دانش بنیان در کرج دارای اهمیت بسیار زیادی است چرا که این شرکت ها با اخذ گواهینامه دانش بنیان می توانند از مزایا و امتیازات این گواهی نامه بهره مند شوند. یکی از افتخارات شبکه دانش بنیان ایران، ارائه خدمات مشاوره ای به متقاضیان این گواهینامه می باشد. گواهینامه دانش بنیان، به شرکت های فعال در زمینه های پزشکی، داروسازی، ساخت و تولید تجهیزات پزشکی، صنعتی، رایانه ای و اطلاعاتی و حوزه فعالیت های بسیار متنوعی اعطا می گردد. شرکت های فعال در زمینه های مختلف می توانند با پشت سر گذاشتن مراحل و احراز صلاحیت های گوناگون این گواهی را اخذ و از مزایای آن بهره مند شوند. به متقاضیان پیشنهاد می شود پیش از هر اقدامی، با شبکه دانش بنیان ایران تماس حاصل نموده تا از اطلاعات و خدمات برترین کادر کشوری بهره مند شوند.

 

مشاوره دانش بنیان در کرج

دانش بنیان شدن شرکت ها در کرج

پیش از اقدام برای دانش بنیان شدن در کرج، باید با قوانین مختلف و مراحل ثبت مطلع شد تا اقدامات لازم و موثر را در خصوص اخذ این گواهی انجام داد. لازم به ذکر است که پیش از هر اقدامی با مشاورین برتر کشوری در شبکه دانش بنیان ایران تماس گرفته و از اطلاعات و تجربیات این مشاوران بهره مند شوید. مراحل مختلف این احراز شامل موارد زیر می باشد:

 • مرحله یکم
  تکمیل اطلاعات کسب و کار در سامانه و ارزیابی مقدماتی به صورت غیر حضوری
 • مرحله دوم
  ارسال اطلاعات به کارگزاران مشخص شده و ارزیابی حضوری در محل
 • مرحله سوم
  ممیزی فنی توسط گارگروه سردبیری معاونت علمی و فناوری
 • مرحله چهارم
  انطباق مستندات فنی و مالی با قوانین و آیین نامه های معاونت علمی و اعلام نتیجه
شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   دانش بنیان در یزد

باید به این نکته اشاره کرد که اداره ثبت شرکت ها طی توافقی که با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اواخر سال ۹۳ داشته است، به هیچ عنوان کلمه دانش بنیان را در اسم شرکت یا موضوع فعالیت شرکت متقاضی ذکر نمی نماید. به همین دلیل شرایط تاسیس دانش بنیان و یا مراحل تاسیس شرکت دانش بنیان نداریم و این طرز نگرش و دیدگاه به طور کامل اشتباه و نادرست است. در نتیجه می توان به این صورت به سوال شرکت های دانش بنیان چیست پاسخ داد که شرایط شرکت دانش بنیان فقط و فقط به محصول و یا خدمت تولیدی آن شرکت بستگی دارد که دارای تکنولوژی بالایی باشد. از مهم ترین مراحل دانش بنیان شدن برای شرکت های متقاضی دارای اهمیت بسیاری است، مرحله ارزیابی می باشد. شبکه دانش بنیان ایران به شرکت های متقاضی این گواهی در کرج اطمینان می دهد که در صورت اقدام گام به گام با برنامه که توسط مشاوران این شرکت ارائه می شود به سادی می توان ارزیابی را پشت سر گذاشته و به یک شرکت دانش بنیان تبدیل شد.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.