صادرات محصولات دانش بنیان

صادرات محصولات فناورانه

رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: صادرات یک میلیارد دلاری محصولات فناورانه ایرانی، هدفی است که شرکت های دانش بنیان به زودی به آن می رسند.

اسماعیل قادری فر با اشاره به حمایت های متعدد از شرکت های دانش بنیان افزود: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بیش از ۱۳۰ خدمت برای توسعه کسب و کار‌های فناورانه شرکت های دانش بنیان کمک می گیرد.

قادری فر گفت: تلاش می کنیم نه تنها در ایران بلکه در خارج از ایران هم خودباوری شرکت های دانش بنیان نمایان شود و محصولات فناورانه صادرات داشته باشند.

وی با اشاره به وجود بیش از ۷ هزار شرکت دانش بنیان و موفقیت آن ها در صادرات افزود: هدف گذاری ما این است که بتوانیم در یک بازه ۲ ساله به صادرات یک میلیارد دلاری برسیم.

قادری فر گفت: تلاش شده بیش از ۳۲ خانه نوآوری و نوآوری در کشور‌های مختلف راه اندازی شود تا پایگاهی برای تبادلات فناورانه و محصولات ایرانی باشند و بازار محصولات فناورانه ایرانی گسترده شوند.

صادرات محصولات دانش بنیان

حمایت از صادرات

وی تاکید کرد: البته ورود به بازار‌های بین المللی برای برخی از محصولات اخذ استاندارد‌های مختلف است که حمایت ‌هایی در این راستا در معاونت علمی دیده شده است.

رئیس مرکز توسعه فناوری‌ های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: درحال حاضر صادرات محصولات دانش بنیان در حوزه دارو و تجهیزات آزمایشگاهی چشمگیر است.

قادری فر درخصوص آموزش برای فعالان فناوری به منظور آشنایی با بازار‌های هدف اضافه کرد: در خانه‌ های نوآوری تمام این اهداف و قانون ‌های نقل و انتقال پول با هدف افزایش ضریب نفوذ در بازار‌های بین المللی پیگیری می ‌شود.

وی ادامه داد: حضور در نمایشگاه‌ های معتبر جهانی از دیگر برنامه‌ های پیگیری شده در معاونت علمی و فناوری است که موازی با آن خانه نوآوری در تهران راه اندازی و محصولات برتر داخلی در نمایشگاه بین المللی به نمایش گذاشته شده است.

قادری فر گفت: مسئله بازار یکی از مسائل مهم است که معاونت علمی اهتمام جدی به آن دارد.

 

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی مینمایند.دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید. شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714517 تماس بگیرید.