اشتغال ۳۰۰هزار نفر در شرکت های دانش بنیان

ارزش شرکت های دانش بنیان در تابلوی بورس

سورنا ستاری در حاشیه افتتاح یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین در جمع خبرنگاران، افزود: هم اینک ارزش اقتصادی شرکت های دانش بنیان در تابلوی بورس بیش از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: شرکت های دانش بنیان سال گذشته بیش از ۳۰۰ هزار اشتغال مستقیم داشته و محصولات خود را در حدود ۱۲۰ هزار میلیارد تومان به فروش رسانده اند.


وی گفت: امسال با برنامه ریزی های صورت گرفته، رشد ۴۰ تا ۵۰ درصدی را در تعداد و ارزش محصولات شرکت های دانش بنیان خواهیم داشت.

ارزش شرکت های دانش بنیان در تابلوی بورس

ظرفیت های استان قزوین در حوزه دانش بنیان ها

ستاری با اشاره به ظرفیت های استان قزوین در حوزه دانش بنیان ها گفت: این استان با توجه به نیروی انسانی و مراکز آموزشی از ظرفیت خوبی در این حوزه برخوردار است و ما قبلا سرمایه گذاری مناسبی را در این حوزه انجام داده ایم و باز هم پیرو این سفر اتفاقات خوبی در استان رقم خواهد خورد.


وی با اشاره به بازدید از یک شرکت در حال احداث در زمینه ساخت موتور‌های کم مصرف یوور ۶ در شهرک صنعتی کاسپین قزوین، گفت: از این طرح با جدیت تمام حمایت خواهیم کرد و امیدواریم تا پایان سال خط تولید آن شروع به کار کند.

بازدید دکتر ستاری از شرکت های دانش بنیان قزوین


بازدید از چند شرکت دانش بنیان، افتتاح یک طرح صنعتی، دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین، افتتاح مرکز نوآوری تخصصی پارک علم و فناوری استان و رونمایی از شبکه نوآوری قزوین، افتتاح شهرک کتاب دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان از جمله برنامه های معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سفر به استان قزوین است.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   احیای صنعت PVD


۱۱۰ شرکت دانش بنیان و فناور در سطح استان فعالیت دارند که ۸۵ شرکت در مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین قرار داشته و ۲۵ شرکت نیز در سایر نقاط به فعالیت خود ادامه می دهند. این شرکت‌ها تاکنون ۱۸۰ محصول دانش بنیان را تولید و به بازار عرضه کرده اند.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.