دکتر علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی شد

تغییر رییس صندوق نوآوری و شکوفایی

رییس جدید صندوق نوآوری و شکوفایی با حکم رییس جمهور مشخص شد و در پی تغییر رییس صندوق نوآوری و شکوفایی دکتر علی وحدت به ریاست صندوق نوآوری و شکوفایی رسید.

 با حکم رییس جمهور، دکتر علی وحدت مدیر عامل صندوق حمایت از تحقیق و توسعه صنایع الکترونیک وزارت صنعت و معدن به عنوان عضو و هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شد.

پیش از این دکتر بهزاد سلطانی رییس صندوق نوآوری بود.

بر اساس این گزارش، علی وحدت دارای دکتری رشته مهندسی نساجی- تخصص پرتوهای الکترونی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر( پلی تکنیک تهران) می‌باشد.

تغییر رییس صندوق نوآوری و شکوفایی

سوابق اجرایی رییس جدید صندوق نوآوری و شکوفایی

از دیگر سوابق اجرای وی نیز می‌توان به ریاست کارگروه فناوری شورای سیاست‌گذاری و راهبری آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور نخبگان و ستاد اجرایی‌سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان؛ مشاور معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در “حوزه نظام تامین مالی و فناوری و نوآوری”؛ عضو هیئت داوران جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی؛ مشاور معاونت برنامه‌ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان؛ معاون فنی، برنامه‌ریزی و توسعه و عضو موظف هیئت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک کشور (وزارت صنعت‏ معدن و تجارت)؛ مدیرکل دفتر پژوهش و برنامه‌ریزی آینده سازان بنیاد ملی نخبگان و رییس  کمیته ممیزی و نظارت بر جشنواره‌های بنیاد ملی نخبگان اشاره کرد.

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید به راحتی با تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی نمایند.