دکتر علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی شد

دکتر علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی شد

تغییر رییس صندوق نوآوری و شکوفایی

رییس جدید صندوق نوآوری و شکوفایی با حکم رییس جمهور مشخص شد و در پی تغییر رییس صندوق نوآوری و شکوفایی دکتر علی وحدت به ریاست صندوق نوآوری و شکوفایی رسید.

 با حکم رییس جمهور، دکتر علی وحدت مدیر عامل صندوق حمایت از تحقیق و توسعه صنایع الکترونیک وزارت صنعت و معدن به عنوان عضو و هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شد.

پیش از این دکتر بهزاد سلطانی رییس صندوق نوآوری بود.

بر اساس این گزارش، علی وحدت دارای دکتری رشته مهندسی نساجی- تخصص پرتوهای الکترونی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر( پلی تکنیک تهران) می‌باشد.

تغییر رییس صندوق نوآوری و شکوفایی

سوابق اجرایی رییس جدید صندوق نوآوری و شکوفایی

از دیگر سوابق اجرای وی نیز می‌توان به ریاست کارگروه فناوری شورای سیاست‌گذاری و راهبری آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور نخبگان و ستاد اجرایی‌سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان؛ مشاور معاون سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در “حوزه نظام تامین مالی و فناوری و نوآوری”؛ عضو هیئت داوران جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی؛ مشاور معاونت برنامه‌ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان؛ معاون فنی، برنامه‌ریزی و توسعه و عضو موظف هیئت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک کشور (وزارت صنعت‏ معدن و تجارت)؛ مدیرکل دفتر پژوهش و برنامه‌ریزی آینده سازان بنیاد ملی نخبگان و رییس  کمیته ممیزی و نظارت بر جشنواره‌های بنیاد ملی نخبگان اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.