نرم افزار پایش محتوای مجازی

نرم افزار پایش محتوای مجازی

ارزیابی محتوای مجازی

یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید نرم افزاری شده است که برای بررسی و ارزیابی محتواهای موجود در فضای مجازی استفاده می شود. حسین غیاثی‌مهر مدیرعامل شرکت وزین فناوری ایمن که این محصول را تولید کرده است، در خصوص قابلیت های این نرم افزار گفت: «نرم ‌افزار شاهین، رصد و تحلیل تمام محتواهای تولید و منتشر شده در فضای تحت وب، شبکه ‌های اجتماعی و موبایلی با قابلیت ارسال هدفمند را تسهیل می ‌کند.»

توانایی های نرم افزار شاهین شامل بررسی، رصد، تحلیل محتواهای منتشر شده و در نهایت ارائه این اطلاعات به کاربر است که به مدیریت فضای دیجیتال کمک می کند. با توجه به قابلیت های جامع این محصول و پتانسیل های آن، کشورهای خارجی هم تمایل خود را برای استفاده از آن بیان کرده اند و از این طریق ارزآوری نیز انجام شده است.

از جمله قابلیت های دیگر نرم افزار شاهین، ارسال انواع فایل از جمله ویدیو، عکس، سند، متن و صدا به هر شماره ‌ای است که علاوه بر امکان ارسال انبوه پیامک، امکان ارسال انواع محتواهای تبلیغاتی از جمله کاتالوگ و بروشور را نیز فراهم می آورد. به این ترتیب کاربر می ‌تواند با کم ترین هزینه بیشترین تعداد محتوا را با کیفیت قابل قبول ارسال کند تا خریدار یا مصرف کننده‌ نهایی در صورت تمایل با کارفرما ارتباط گیرد. البته با توجه به قوانین داخلی تمام محتواها قبل از ارسال بررسی می ‌شوند تا محتوای ناخوشایندی برای کاربر نهایی ارسال نشود و در این زمینه نیز عملکرد نرم افزار قابل اطمینان است.

نرم افزار پایش محتوای مجازی

نرم افزار داخلی و نمونه خارجی آن

نرم افزار شاهین ۷۰ درصد هزینه کمتری نسبت به نمونه های خارجی خود دارد، در حالی که قادر است کارآیی و کیفیت عمل مشابهی را ارائه نماید. این اختلاف هزینه و در کنار آن استقبال بازار داخلی از این محصول، منجر به عدم خروج بیش از ۲ میلیون دلار ارز از کشور شده است. هزینه‌ به صرفه برای شرکت ها و مجموعه ها، شناسایی موقعیت جغرافیایی کاربران و روابط میان کاربران و تحلیل های متنوع از جمله قابلیت های دیگر نرم افزار شاهین است که استقبال را برای خرید این محصول بیشتر کرده و می تواند زمینه های استفاده از این نرم افزار را هم گسترش دهد. این ویژگی ها می توانند برای سازمان های دولتی هم جذابیت داشته باشند که پتانسیل استفاده و توسعه این محصول را بیش از پیش افزایش می دهد.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.