انتقال درآمدهای ارزی به ایران

شرکت های دانش بنیان در بورس

ارائه ی درگاه پرداخت ارزی توسط رمزارزها

در پی تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران و مشکلات پیش آمده برای کسب‌ و کارهای ایرانی در زمینه ‌ی فروش ارزی، سامانه ی دانش بنیان ایرانی بیت راه، موفق به ارائه ی درگاه پرداخت ارزی توسط رمزارزها گردید.
کسب ‌و ‌کار‌های ایرانی با وجود تحریم ها، درگیر پیچیدگی و مشکلات بسیاری برای ارائه خدمات در سطح جهانی هستند و حتی دانشگاه ها، هتل ها، هواپیمایی ها هم امکان استفاده از سایت خود برای فروش آنلاین به مشتریان خارجی با کردیت ‌کارت های رایج را ندارند. ارائه دهندگان خدمات و کالای ایرانی از سنتی گرفته تا آنلاین در روز‌هایی که قوانین سخت گیرانه ای نسبت به مسائل مالی اعمال شده و امکان تجارت در سطح بین المللی (استفاده از درگاه هایی مانند ویزا‌کارت و مستر‌کارت و…) وجود ندارد، جامعه بزرگی از مشتریان خود در خارج از کشور را از دست داده اند. در همین راستا، روش های محدودی برای پیش بردن یک کسب‌ و ‌کار جهانی پیش روی ایرانیان است که درگاه پرداخت رمزارز یکی از نوین ترین راه حل های این معضل به شمار می آید.

درگاه پرداخت ارزی توسط رمزارزها

مزایای درگاه پرداخت رمز‌ارزی

یکی از هوشمندانه ترین راه های ارائه خدمات ایرانی به جهان، درگاه رمزارز امن و مطمئن است. درگاه رمزارز، امکان پرداخت با استفاده از رمزارز‌ها و ارز‌های دیجیتال را برای کسب‌ و ‌کارها و مشتریان فراهم می آورد. این روش، نه تنها دشواری تحریم ‌ها را بر‌طرف می کند، بلکه امکان پرداخت با استفاده از رمزارز‌ها را نیز به ارمغان می آورد. امروزه بیت کوین و سایر رمزارز‌ها به جایگاه مناسبی میان روش های پرداختی بین کسب‌ و ‌کار‌ها دست پیدا کرده اند. در نتیجه، کاربرد گسترده رمزارز‌ها در پرداخت های معمول میان مشتریان و تجارت ها دور از انتظار نیست. یکی از مزایای اصلی استفاده از رمزارز‌ها این است که معاملات آن ها به طور آنلاین و بدون واسطه انجام می شود. بنابراین، هزینه ای برای تبدیل ارزها وجود نداشته و بسیار ارزان تر از تراکنش های بانکی صورت می گیرد.


همچنین بخوانید:

نحوه دانش بنیان شدن

شرکت های دانش بنیان


اولین درگاه پرداخت رمزارز در ایران

امروزه با وجود تحریم ها و گسترش کاربرد رمزارز‌ها، درگاه پرداخت رمزارزی به یکی از الزامات دنیای تجارت تبدیل شده است که در همین راستا، اولین درگاه پرداخت رمزارز در ایران با نام بیت راه آغاز به کار کرده است. بیت راه به عنوان یک شرکت دانش بنیان ایرانی با تکیه بر فناوری قدرتمند و تیم خلاق خود، راهی جدید را برای تسهیل دریافت وجه در قبال فروش یا ارائه خدمات به مشتریان خارجی معرفی کرده است. این مجموعه، امکان گسترش تجارت بین المللی را برای تجارت های آنلاین و آفلاین فراهم آورده تا بدین صورت، سنگینی تحریم ها را از دوش کسب‌ و ‌کار‌های ایرانی بردارد. با استفاده از بیت راه، محدودیت های نظام بانکیِ گریبان گیر تجارت شرکت‌ های ایرانی نخواهد شد.

نحوه عملکرد درگاه پرداخت رمز ارز

این درگاه، با الگو‌گیری از درگاه های سنتی و با روشی خلاقانه، امکان دریافت پول را بر بستر شبکه بلاک چین به ارمغان آورده است. درگاه پرداخت رمز ارز بیت راه با پشتیبانی ۲۴ ساعته، امکان تراکنش با رایج ترین رمزارز‌های دنیا را برای کاربران خود ایجاد کرده است.

درگاه پرداخت ارزی

یکی از مزایای این تکنولوژی غیرقابل ردیابی بودن است و تکنولوژی قدرتمند بیت راه با بلاک چین های غیر‌متمرکز، امکان رصد و بلوکه شدن اموال کاربران خود را به صفر می رساند. کاربران کسب‌ و کاری ایرانی می توانند بدون پرداخت کارمزد، در هر زمان و مکان، معضل دریافت های ارزی کسب‌ و ‌کار‌های بین‌ المللی خود را بر‌طرف کنند. بیت راه بر آن است تا با تسریع فرایند گسترش کسب‌ و ‌کار‌های ایرانی، درآمد ارزی کل کشور را نیز افزایش دهد. به طور کلی، تمامی کسب‌ و ‌کار‌هایی که برای فرایند فروش و دریافت مبلغ از مشتریان بین المللی خود به یک درگاه احتیاج دارند، مانند هتل ها، دانشگاه ها، شرکت های هواپیمایی، کسب‌ و ‌کار‌های گردشگری، بیمارستان ها و… می توانند از خدمات بیت راه بهره مند شوند.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.