سرپرست جدید مرکز شرکت‌ ها و موسسات دانش‌ بنیان معاونت علمی

حکم سرپرستی دکتر اسدی فرد

دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری طی حکمی دکتر رضا اسدی فرد را به عنوان سرپرست مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی منصوب نمود. شبکه دانش بنیان ایران این انتصاب شایسته را به دکتر اسدی فرد و فعالان حوزه دانش بنیان تبریک می گوید و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.

دکتر رضا اسدی فرد دانش‌ آموخته دوره دکتری مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علامه طباطبایی بوده و عضو هیئت علمی پژوهشکده مطالعات فناوری ریاست جمهوری است. بخشی از مسئولیت های ایشان پیش از این شامل مدیریت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌ های راهبردی –معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیریت کارگروه صنعت و بازار ستاد توسعه فناوری نانو، مدیر کارگروه توسعه بازار ستاد توسعه فناوری نانو و دبیری اجرایی هشت دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران بوده است.

انتصاب دکتر اسدی فرد

متن نامه انتصاب

دکتر ستاری در این حکم خطاب به آقای اسدی‌ فرد آورده است: «نظر به توانمندی، تعهد، تجربیات و سوابق ارزنده جنابعالی در حوزه امور فناوری و شرکت‌ های دانش‌ بنیان، شما را به عنوان «سرپرست مرکز شرکت‌ ها و موسسات دانش‌ بنیان» منصوب می‌ نمایم.

پیگیری مجدانه وظایف و امور محوله به ویژه اجرای موثر و هدفمند قانون حمایت از شرکت‌ ها و موسسات دانش‌ بنیان و تجاری‌ سازی نوآوری‌ ها و اختراعات، مورد انتظار بوده و بهره‌ گیری از ظرفیت‌ های این قانون در تسهیل فعالیت شرکت‌ های دانش‌ بنیان و خلاق مبتنی بر سیاست‌ های کلان علمی و فناوری با رویکرد افزایش سهم و نقش این شرکت‌ ها در اقتصاد کلان کشور مورد تاکید است.

از درگاه خداوند سبحان دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی هم راستا با سیاست‌ ها و راهبردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مسألت دارم.

همچنین بدینوسیله از زحمات و تلاش‌ های خالصانه دکتر محمدصادق خیاطیان یزدی در طول مدت تصدی این مسوولیت صمیمانه قدردانی می‌نمایم.»

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.