اولین باشگاه کسب و کارهای دانش بنیان

باشگاه کسب و کارهای دانش بنیان

باشگاه کسب و کارهای دانش بنیان با نام اختصاری باکس با حمایت مالی شرکت به پرداخت ملت به منظور سرمایه گذاری و حمایت از شرکت های دانش بنیان و با حضور معاون علمی فناوری رییس جمهور به صورت رسمی گشایش یافت.

سورنا ستاری آغاز به کار این باشگاه که با مشارکت دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده است، با قدردانی از به پرداخت ملت بابت کمک به راه اندازی باشگاه کسب و کارهای دانش بنیان در راستای سرمایه گذاری و حمایت از شرکت های دانش بنیان، اظهار داشت:

“این مرکز، مرکزی برای تزریق نوآوری به کشور است و بخش خصوصی را به صورت جدی، وارد کار علمی می کند.”

وی با بیان این نکته که تشویق کارآفرینان به انجام سرمایه گذاری و حمایت از شرکت های دانش بنیان در این مراکز باعث افزایش رشد اقتصادی خواهد شد، اضافه کرد:

“باشگاه کسب و کارهای دانش بنیان با سرمایه گذاری بخش خصوصی ایجاد شده است و امیدواریم به محیطی تبدیل شود که دانشجویان دانشگاه های مختلف در آن حضور یافته و ایده های خود را تجاری سازی کنند.”

معاون علمی رییس جمهوری اظهار امیدواری کرد که با حمایت بخش خصوصی و دانش بنیان، تعداد این مراکز افزایش یابد و بخش غیردولتی مشارکت جدی در این مراکز داشته باشد.

باشگاه کسب و کارهای دانش بنیان

سرمایه گذاری و حمایت از شرکت های دانش بنیان

مدیر باشگاه کسب و کارهای دانش بنیان از مجموعه به پرداخت ملت بابت کمک راه اندازی فضای علمی قدردانی کرد و اظهار داشت:

“ایجاد بستر فعال در راستای توسعه کسب و کارهای نوپا، ایجاد مرکز رویدادهای فناورانه، حمایت و رشد شرکت های نوپا و در حال رشد، کمک به توسعه فضای سرمایه گذاری فناورانه و ایجاد مراکز نوآورانه صنایع از جمله اهداف راه اندازی این باشگاه است.”

مرتضی نجف معاون مدیرعامل بانک ملت نیز با اشاره به حمایت این بانک و شرکت های تابعه از مباحث علمی و تجاری سازی ایده های علمی، از آمادگی برای سرمایه گذاری و حمایت از شرکت های دانش بنیان خبر داد.
وی با بیان این نکته که باشگاه کسب و کارهای دانش بنیان با حمایت مالی شرکت به پرداخت ملت به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های پرداخت خاورمیانه، راه اندازی شده است، تاکید کرد که بانک ملت و شرکت به پرداخت ملت، در راستای رونق تولید و اقتصاد کشور، آماده حمایت از دانشجویان و همچنین بخش شرکت های دانش بنیان برای تبدیل ایده های علمی به کسب و کارهای نوین هستند.
باشگاه کسب و کارهای دانش بنیان در فضایی به مساحت ۳۶۰۰ متر مربع در مجاورت دانشگاه صنعتی شریف در تهران با هدف سرمایه گذاری و حمایت از شرکت های دانش بنیان احداث و راه اندازی شده است.

سرمایه گذاری و حمایت از شرکت های دانش بنیان

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید به راحتی با تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی نمایند.دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.