فروش دانش بنیان ها در بستر اینترنت

فروش اینترنتی 100 هزار میلیاردی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به این که در شرایط موجود فروش اینترنتی محصولات از رونق خوبی بهره مند هستند، گفت: فروش محصولات دانش بنیان از طریق اینترنت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان بوده است.
حشمت الله عسگری در خصوص رعایت پروتکل ها توسط تولیدی ها و اصناف تهران اظهار داشت: از همه رسته های شغلی و اصناف می خواهیم نسبت به این موضوع حساس باشند چرا که در صورت عدم رعایت و ورود بازرسان و محرز شدن رعایت نکردن پروتکل ها مشکلاتی ایجاد خواهد شد، لذا تمام توصیه ما بر رعایت ملزومات بهداشتی برای حفظ سلامت تولیدگران و اصناف و همچنین سایر مراجعین است.

فروش اینترنتی 100 هزار میلیاردی محصولات دانش بنیان

جایگاه شرکت های دانش بنیان

عسگری در ادامه با اشاره به جایگاه شرکت های دانش بنیان در استان تهران افزود: تعداد شرکت های دانش بنیان در سال ۹۷ در کل کشور چهار هزار و ۵۰ شرکت بوده که از این تعداد دو هزار و ۵۰ شرکت یعنی بیش از ۵۰ درصد شرکت های دانش بنیان در استان تهران قرار داشته اند.

وی ادامه داد: در سال ۹۸ تعداد شرکت های دانش بنیان در کل کشور به چهار هزار و ۹۰۰ شرکت رسید که از این تعداد دو هزار و ۶۰۰ شرکت یعنی بیش از ۵۶ درصد شرکت ها در تهران فعال هستند که در مجموع ۱۷۶ هزار شغل توسط شرکت های دانش بنیان در کشور ایجاد شده که ۱۰۰ هزار شغل یعنی حدود ۶۰ درصد مربوط به استان تهران است و ۸۸ هزار اشتغال در تهران فعالیت داشتند.

رشد چشمگیر دانش بنیان ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: با توجه به تحریم های اقتصادی از سوی استکبار جهانی آمریکا، شرکت های دانش بنیان از لحاظ کمی رشد داشته که به افزایش ۳۰ درصدی رسید و این نشان می دهد که در تنگناهای اقتصادی کشور ناشی از تهدیدهای استکبار جهانی و تحریم، شرکت های دانش بنیان توانسته اند خوش بدرخشند به طوری که توانستند بار تامین نیازمندی های مردم را از طریق تولیدات فناورانه و کسب و کارهای دانش بنیان به دوش بکشند.

عسگری با اشاره به این که در شرایط موجود فروش اینترنتی محصولات از رونق خوبی بهره مند هستند، گفت: فروش محصولات دانش بنیان از طریق اینترنت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان بوده است.

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی مینمایند.دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید. شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714517 تماس بگیرید.