نمایشگاه هوافضای روسیه

نمایشگاه ماکس ۲۰۲۱

نمایشگاه بین المللی هوا فضای روسیه با عنوان ماکس ۲۰۲۱ با حضور هیاتی از مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ۳۰ شرکت دانش‌ بنیان از جمهوری اسلامی ایران از روز سه شنبه ۲۹ تیر در مسکو آغاز بکار خواهد کرد.

۳۰ شرکت دانش بنیان از جمهوری اسلامی ایران با حضور در نمایشگاه هوایی مکس ۲۰۲۱ که از ۲۹ تیرماه تا ۳ مرداد در مسکو برگزار خواهد شد دستاوردهای علمی و فناوری خود را به نمایش خواهند گذاشت.

در نمایشگاه هوایی ماکس جدیدترین دستاوردهای صنعت هوا فضای روسیه چه در حوزه هواپیماهای مسافری و باری و چه در حوزه هواپیماهای جنگی، بمب افکن ها و هواپیماهای راهبردی روسیه که بنا به ملاحظات خاص در سایر نمایشگاه های هوایی به نمایش در نمی آیند، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد. ایران همواره در نمایشگاه های ماکس روسیه حضور فعال و چشمگیری داشته است.

هیات ایران علاوه بر حضور در نمایشگاه بین المللی ماکس، خانه نوآوری و فناوری ایران را با سرمایه گذاری صندوق زیست فناوری به عنوان بخش خصوصی با حضور سیروس وطن خواه، رئیس مرکز همکاری های تحوّل و پیشرفت ریاست جمهوری ، مهدی قلعه نوی، رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری و کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه روز دوشنبه افتتاح خواهند کرد.

امضای پروتکل همکاری با وزارت صنعت و تجارت روسیه و همچنین نشست B۲B شرکت های دانش بنیان ایرانی  با طرف های روسی خود، از دیگر برنامه های سفر هیات ایرانی در مدت حضور در مسکو می باشد.

نشست تجاری شرکت های دانش بنیان ایرانی با طرف های روسی نیز که توسط یک شرکت روسی برنامه ریزی و اجرا شده است عصر دوشنبه برگزار شد.

نمایشگاه ماکس ۲۰۲۱
شرکت های حاضر در ماکس ۲۰۲۱

در نمایشگاه بین المللی هوافضای روسیه به نام ماکس ۲۰۲۱  صدها شرکت از کشورهای مختلف از جمله ۳۰ شرکت از جمهوری اسلامی ایران آخرین دستاورهایی هوایی و فضایی خودرا به نمایش خواهند گذاشت.

نمایشگاه ماکس روسیه از سال ۱۹۹۲ به صورت دوسالانه برگزار می شود و علاوه بر شرکت سازندگان محصولات هوایی و فضایی، بزرگترین سمپوزیوم بین طراح های روسیه و دیگر کشورها برای تبادل تجربیات است.

در دوره های پیشین نمایشگاه هوافضای روسیه، حضور بخش های هوافضای ایران، رصد توانمندی ها و مذاکره شرکت های حاضر و همچنین مذاکره با بازدیدکنندگان، در بخش‌ های مختلف صنعت هوایی، منجر به حصول توافقات و دستاوردهایی شد.

نمایشگاه هوایی ماکس یکی از بزرگترین نمایشگاه های هوایی جهان و بزرگترین نمایشگاه هوایی در شرق اروپا است که تحت نظارت مستقیم رئیس جمهوری روسیه برگزار می شود.

 

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی مینمایند.دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید. شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714517 تماس بگیرید.