انجمن مشاوران مدیریت ایران و بررسی قوانین دانش بنیان

نشست انجمن مشاوران مدیریت با موضوع قوانین دانش بنیان

هشتمین نشست انجمن مشاوران مدیریت با موضوع قوانین دانش بنیان و چگونگی استفاده از خدمات مشاوره دانش بنیان ، حمایت های دانش بنیان و برند دانش بنیان با همکاری موسسه ی رهاورد در تاریخ ۳۰ آبان برگزار می گردد.
انجمن مشاوران مدیریت با توجه به اهداف خود اقدام به برگزاری نشست های هم اندیشی نموده است. این نشست ها که به صورت ماهانه برگزار می گردد به بررسی مسائل مربوط به شرکت ها و مدیریت آن ها می پردازد. موضوع نشست این ماه نیز بررسی قوانین دانش بنیان و چگونگی استفاده از حمایت ها و برند دانش بنیان می باشد.

خدمات مشاوره دانش بنیان

مشاوره دانش بنیان از جمله خدمات پرکاربرد برای شرکت های متقاضی محسوب می شود با توجه به اهمیت این مساله پیرو حمایت های دولت از این شرکت ها، موسسه ی رهاورد بر آن شده است که  مشاوره دانش بنیان را به شرکت های علاقه مند ارائه نماید. با توجه به توانایی تیم مشاوره موسسه ی رهاورد از این گروه دعوت شده تا در نشست این ماه حاضر گردند و تجربیات خود در این حوزه را به دیگر مدیران حاضر منتقل نمایند.

سخنرانان هشتمین نشست هم اندیشی انجمن مشاوران ایران و موسسه ی رهاورد

سخنرانان این نشست نیز جناب آقای دکتر شیر محمدی، جناب آقای دکتر سهیل سهیلی زاده، جناب آقای مهندس شهرام مهیاری، جناب آقای مهندس سهراب آقازاده و جناب آقای مهندس علی حیات شاهی می باشند که هر کدام با توجه به توانمندی های خود به شرح موضوعات مرتبط می پردازند.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.