پاویون شرکت های دانش بنیان

نمایشگاه واردات چین

پاویون شرکت های دانش بنیان ایرانی در سومین نمایشگاه بین المللی واردات چین CIIE 2020 با حضور ۲۸ شرکت با حمایت صد درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برپا شد.

نمایشگاه بین ‌المللی واردات چین یکی از رویدادهای بزرگ اقتصادی چین است که به صورت سالانه و در آبان ماه هر سال در حوزه های نظیر فناوری، خودرو، تجهیزات، ابزار پزشکی و مراقبت های پزشکی، تجارت خدمات، غذا و کشاورزی برگزار می شود. هدف دولت چین از برگزاری این نمایشگاه، پیگیری فرآیند آزادسازی اقتصادی خود و تشویق فعالان جهانی به حضور در چین و همچنین کمک به صنایع و بنگاه های این کشور برای اتصال بی واسطه به تامین کنندگان اصلی و صاحبان دانش و تکنولوژی از سراسر دنیا است.

در سومین دوره از نمایشگاه بین المللی واردات چین بیش از ۲۷۰۰ شرکت خارجی از ۱۲۰ کشور جهان در فضایی به وسعت ۳۰ هزار متر مربع حضور دارند که توانمندی های خود را از روز پنجشنبه ۱۵ آبان تا سه شنبه ۲۰ آبان ماه به بیش از ۴۰۰ هزار نفر بازدید کننده ارائه می کنند. این رویداد بزرگترین رویداد بین المللی چین پس از شیوع کرونا در جهان است.

 پاویون شرکت های دانش بنیان

اهداف نمایشگاه واردات

در این نمایشگاه پاویون شرکت های دانش بنیان ایرانی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور ۲۸ شرکت برپا شده است.

شرکت های ایرانی با حمایت ۱۰۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این نمایشگاه حضور پیدا کرده اند. این حمایت شامل پرداخت هزینه های غرفه، غرفه سازی و حضور نماینده شرکت در این نمایشگاه بود.

در حاشیه این نمایشگاه علاوه بر بازدید و آشنایی نمایندگان کشورهای حاضر در نمایشگاه با توانمندی های شرکت های ایرانی حاضر در پاویون، جلساتی نیز به منظور معرفی محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور ایرانی برگزار و مذاکرات تجاری B2B نیز میان آن ها تشکیل شد.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.