پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی معدن و صنایع معدنی

پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی معدن و صنایع معدنی

حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی معدن

پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه معدن ، در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن ، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود.

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری اعلام کرد، در پاویون شرکت دانش بنیان در نمایشگاه ، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته که همزمان با برگزاری این نمایشگاه از ۹ تا ۱۲ آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود، شرکت های دانش بنیان حوزه معادن و صنایع معدنی به ارائه آخرین محصولات و دستاوردهای خود می‌پردازند.

حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی معدن

شرایط ثبت نام در پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه معدن

آخرین مهلت ثبت درخواست برای حضور در پاویون شرکت دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی معدن ۱۸ مهر ماه جاری اعلام شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام به آدرس httP:// Mehrvision.ir/conmin مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۸۷۱۲۵۹-۰۲۱ داخلی ۱۰۱ تماس حاصل نمایند.

شرایط ثبت نام در پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه معدن


شرکت های دانش بنیان برای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته از تخفیف ۹۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی در تامین هزینه‌های مربوط به حضور در نمایشگاه برخوردار می‌شوند.


این حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 امتیاز دهی, میانگین رای: 0٫00 از 5)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید به راحتی با تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی نمایند.