جلسه آنلاین مدیران صندوق نوآوری با روسای پارک علم و فناوری

تسهیلات به شرکت های آسیب دیده از کرونا

جلسه آنلاین مسئولان صندوق نوآوری و شکوفایی با روسای پارک های علم و فناوری و صندوق های پژوهش و فناوری به منظور رفع ابهامات مربوط به فرآیند پرداخت تسهیلات شرکت های فناور آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا با حضور دکتر مهدی کشمیری، عضو هیات عامل و دکتر رضا قربانی، معاون تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و مدیران ۴۳ صندوق پژوهش و فناوری و پارک علم و فناوری برگزار شد.


دکتر رضا قربانی، معاون تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی در این نشست بر سیاست شفافیت و تسهیل گری حداکثری برای اعطای تسهیلات به شرکت های آسیب دیده از کرونا تاکید کرد و گفت: سیاست صندوق، سهولت و شفافیت حداکثری در ارائه تسهیلات به شرکت های فناور آسیب دیده از ویروس کرونا است. ضوابط مشخص شده در اعطای تسهیلات و تخمین معیار آسیب دیدگی نیز از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست.

تسهیلات به شرکت های آسیب دیده از کرونا

تمدید مهلت دریافت تسهیلات به دانش بنیان های آسیب دیده از کرونا

قربانی ادامه داد: شرکت های دانش بنیان آسیب دیده از کرونا از طریق صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت های خلاق و فناور از طریق معرفی پارک های علم و فناوری و صندوق های پژوهش و فناوری از تسهیلات استفاده می کنند. این تسهیلات تنها شرکت هایی را که از شیوع ویروس کرونا دچار آسیب شده اند را پوشش می دهد و به مشکلات دیگر شرکت ها مربوط نمی شود.

در ادامه این نشست نیز دکتر مهدی کشمیری، عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی از تمدید زمان ارسال مدارک تا پایان تیر ماه جاری از سوی شرکت های فناور برای دریافت تسهیلات مختص شرکت های آسیب دیده بر اثر شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: قاعده تضامین شرکت های فناور و خلاق مانند تضامین شرکت های دانش بنیان است و از صندوق های پژوهش و فناوری تقاضا می کنیم که تضامین مشابه صندوق نوآوری برای شرکت های دانش بنیان را لحاظ کنند.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   بیمه محصولات دانش بنیان

عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه داد: تضامین اعطای تسهیلات کرونایی برای شرکت های فناور و خلاق آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا با صندوق های پژوهش و فناوری و پارک های علم و فناوری است.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.