امضای تفاهم نامه بین موسسه رسانه ای رهاورد و انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران

تفاهم نامه مشاوره دانش بنیان

رهاورد تهران، موسسه مشاوره دانش بنیان و انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران به جهت توانمندسازی شرکت های عضو این انجمن و بهره مندی آن ها از مشاوره ی دانش بنیان تفاهم نامه مشاوره دانش بنیان امضا کردند.

این تفاهم نامه در زمینه ی ارائه خدمات مشاوره دانش بنیان از طرف موسسه رهاورد به تمامی شرکت های عضو انجمن ملی پلاستیک، با رعایت تمام قوانین و آیین نامه های دانش بنیان برقرار شد.

موسسه مشاوره دانش بنیان

 رهاورد تهران، موسسه مشاوره دانش بنیان

مجموعه رهاورد ، مجموعه ای از مشاوران حوزه شرکت های دانش بنیان است که خدمات مشاوره دانش بنیان را به شرکت های متقاضی ارائه داده و در راه رسیدن به مجوز دانش بنیان همراه آن ها  خواهد بود و همواره به منظور ارتقاء اقتصاد دانش بنیان تلاش خواهد کرد.

انجمن ملی

هیئت مدیره انجمن ملی صنایع پلاستیک ایران رسالت خود را شناسایی و رفع موانع توسعه بنگاه های اعضا در راستای افزایش نرخ بازده سرمایه و توان رقابت پذیری آنان میداند و دامنه خدمت رسانی انجمن ملی  تمامی انجمن های صنفی- تولید کنندگان (مواد اولیه و…)- تامین کنندگان و … صنعت پلاستیک در کشور عزیز جمهوری اسلامی ایران را در بر می گیرد.

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید به راحتی با تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی نمایند.دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.