راه اندازی شورای راهبری توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان

شورای راهبری توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان

شورای راهبری توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان در استان تهران با توجه به اهمیت فعالیت این شرکت ها راه اندازی خواهد شد.

حشمت الله عسگری در جلسه با شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فناوری استان با اشاره به لزوم توجه به این ظرفیت اظهار داشت: شرایط کشور ایجاب می کند که بیشتر به شرکت های دانش بنیان توجه داشته باشیم و در این زمینه نیاز است تا تعامل بیشتری بین مجموعه های دولتی و شرکت های دانش بنیان صورت گیرد.


 
وی ادامه داد: اینکه در مجموعه پارک های علم و فناوری ۱۰۰ هزار نفر مشغول به فعالیت هستند و نقش موثری در تولید دارند بسیار مناسب است، بر این اساس باید ارتباط بین آن ها و مجموعه های دولتی و توجه به این شرکت ها در قالب کارگروه ها و کمیسیون ها افزایش پیدا کند.

شورای راهبری توسعه فعالیت شرکت های دانش بنیان

تعامل شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فناوری


 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران تاکید کرد: در مجموعه استان تهران، شورای هماهنگی راهبری توسعه فعالیت‌ راه اندازی می شود و دستورالعمل آن تدوین و جلسات برگزار می شود تا ارتباط دوسویه تقویت شود که تحقق این امر مشروط به تعامل مناسب شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فناوری است.


 
عسگری سپس گفت: ما از شرکت های دانش بنیان انتظارات و مطالباتی داریم و انتظارات شما را نیز لحاظ می کنیم، البته مجموعه سیاست های حمایتی فراخور شرکت های دانش بنیان نیست و مستلزم ارائه پیشنهادات اصلاحی می باشد.
 

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   معافیت بیمه ای شرکت های دانش بنیان

وی در مورد عدم توجه به شرکت های دانش بنیان توسط برخی مدیران دولتی تصریح کرد: عدم توجه به شرکت های دانش بنیان بیشتر به این دلیل است که مدیران به اهمیت موضوع وقوف ندارند که اهمیت موضوع باید مطرح شود، همچنین شرایطی فراهم می شود تا در اولین جلسه شورای برنامه ریزی موضوع شرکت های دانش بنیان و ارتباط با آن ها تقویت شود.


 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران خاطرنشان کرد: شرکت های دانش بنیان برای استقرار در محدوده شعاع ۱۲۰ کیلومتری مشکلی ندارند و می توان از این ظرفیت برای تقویت ارتباط این شرکت ها با بخش صنعت بهره گرفت.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.