دانش بنیان در کردستان

دانش بنیان در کردستان

خدمات مشاوره دانش بنیان در کردستان

استان کردستان به عنوان یکی از محبوب ترین استان های ایران در میان مردم این سرزمین همیشه مورد توجه عموم مردم و دولت مردان بوده است.  این استان با موقعیت جغرافیایی خود و قرار گیری در مسیر بازرگانی و تجارت با کشور های همسایه یکی از مهم ترین شرایط ها برای شکوفایی صنایع مختلف را فراهم کرده است. از سمت دیگر وجود زیرساخت هایی همچون مراکز تولید انرژی و برق، محصولات کانی غیر فلزی، و منابع مختلف دیگر سبب شده تا فعالان اقتصادی و تولید کنندگان توجه بسیار زیادی به این استان داشته باشند. از این رو دولت ها نیز در تلاش بوده اند تا به منظور تحقق شعار تولید ملی و مانع زدایی ها شرایطی را برای این شرکت ها و موسسات فراهم آورده تا مسیر شکوفایی را ساده تر طی کنند. این اقدام دولت با نام دانش بنیان در کردستان شناخته می شود.

دانش بنیان، موضوعی است که سال ها در میان مدیران عامل شرکت ها، موسسان و مالکان صنایع مختلف مطرح بوده است. موضوعی که می توان از آن به عنوان یک برگ برنده برای رشد و ترقی نام برد. اخذ این گواهی طی سال های مختلف و با تغییر شرایط اقتصادی کشور دستخوش تغییراتی شده است که می تواند در هنگام اخذ این گواهی دردسر ها و سر در گمی هایی را به همراه داشته باشد. از این رو شاید بهتر باشد تا پیش از هر اقدامی از مختصصان این حوزه مشورت گرفته و با توجه به اندوخته های آن ها گام برداشت. لازم به ذکر است که دانش بنیان شدن، صرفا یک گواهی نامه است که به شرکت ها و موسساتی اطلاق می شود که با محصولات و خدمات خود را با تکنولوژی بالا و بومی سازی شده تولید و روانه بازار های ایرانی و خارجی کرده باشند.

دانش بنیان در کردستان

ثبت شرکت دانش بنیان در کردستان

همانطور که گفته شد، اخذ مشاوره دانش بنیان می تواند در مسیر دستیابی به این گواهی نامه بسیار موثر عمل کند. شبکه دانش بنیان ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین گروه های مشاوره ای در ایران، افتخار دارد که با در اختیار گرفتن برترین ارزیابان کشوری و همچنین بهترین کارشناسان صنعتی و اقتصادی، به ارائه مشاوره دانش بنیان در استان های مختلف ایران به ویژه استان زیبای کردستان خواهد پرداخت. مدیران عامل، موسسان، مالکان شرکت ها، کارگاه ها و کارخانجات این استان می توانند با مراجعه به بخش تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان مربوطه از اطلاعات آن ها در خصوص شیوه های دانش بنیان شدن در کردستان مطلع شده و از مزایای بی شماری این گواهی نامه در ایران بهره مند شوند.


همچنین در شبکه دانش بنیان ایران می خوانید:

دانش بنیان در یزد

معافیت سربازی دانش بنیان


گفتیم که ثبت شرکت دانش بنیان مزایای بی شماری دارد اما باید به این نکته اشاره داشت که ثبت این شرکت ها به این معنا نیست که در ابتدای تاسیس شرکت و یا موسسه باید از کلمات دانش بنیان در نام شرکت استفاده کرد. بلکه این کلمات صرفا مربوط به یک گواهی نامه است که می تواند مزایای بی شماری را به همراه داشته باشد. اما از مهم ترین مزایای این گواهی نامه باید به انواع معافیت های مالیاتی، سهولت در امور واردات و صادرات، معافیت های سربازی، استفاده از اماکن مسکونی به عنوان اماکن تجاری و همچنین انواع تسهیلات بانکی با نرخ سود بسیار ناچیز و با مدت پرداخت بلند مدت اشاره داشت. اما باید به این نکته اشاره داشت که استفاده از هرکدام این مزایا شرایط خاصی دارد که باید گام به گام و با نظر متخصصان استفاده شود.


به عنوان یکی از استان هایی که در دسته استان های کمتر برخوردار طبقه بندی شده و بنابراین تسهیلات بیشتر و فرایند ارزیابی راحت تری از جانب معاونت علمی برای آن در نظر گرفته می شود، استان کردستان تمرکز قابل توجهی بر روی توسعه محصولات حوزه فناوری اطلاعات و نرم افزار داشته است. به عنوان یکی از استان های مرزی و همجوار با مردمان کرد در کشور عراق، پتانسیل توسعه و ارزآوری این استان در این زمینه ها بسیار بالا بوده و می توان امید فراوانی به آینده این استان در زمینه فناوری اطلاعات داشت.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.