دانش بنیان در تبریز

دانش بنیان در تبریز

خدمات مشاوره دانش بنان در تبریز

تبریز با افتخارات بی شمار خود به ایران و انقلاب اسلامی شناخته می شود، از ایستادگی ها در مقابل یورش بیگانگان ایجاد مانع در برابر روس ها تا ایستادگی در برابر فشار های اقتصادی، ایجاد راه هایی برای نو آوری و از خود گذشتگی های بی شماری که ایران و ایرانی را بار ها مدیون به این شهرستان و استان آذربایجان کرده است. در مقابل این خدمات بسیار متنوع، انقلاب اسلامی شرایطی را ایجاد کرده است تا فعالان اقتصادی و صنعتی در این استان با همواری راه و آسودگی خیال برای ایجاد مراکز صنعتی و بومی گام بردارند. یکی از این شرایط و امتیازات بسیار موثر، دانش بنیان در تبریز است که با استقبال بسیار خوبی نه تنها در این شهرستان، بلکه در تمامی استان های ایران روبرو بوده است. این موضوع سبب وجه تمایز برخی شرکت ها و موسسات با سایرین خواهد بود.

شبکه دانش بنیان ایران، به عنوان بزرگترین و موفق ترین مشاور دانش بنیان در ایران افتخار دارد تا با در اختیار گرفتن برترین کارشناسان کشوری، با تجربه ترین ارزیابان و با مهارت های کافی، خدمات بسیار متنوع و کاربردی را برای متقاضایان و مدیران عامل ارائه خواهد داد تا بتوانند به سادگی و با راحت ترین حالت ممکن، گواهی دانش بنیان را از آن خود کرده و از امتیازات و خدمات گوناگون این گواهینامه بهره مند شوند. از دیگر خدمات این گروه با تجربه می توان به ارائه مشاوره های لازم در تمامی استان ها از جمله خدمات دانش بنیان در شیراز، مشاوره دانش بنیان در مشهد اشاره کرد. از سمت دیگر با رونق گرفتن فعالیت ها در حوزه تولیدات، شرایطی را ایجاد کرده است تا تمامی فعالان در هر حوزه تولیدی و خدماتی بتوانند اقدام به اخد گواهی دانش بنیان در ایران نموده و آن را کسب کنند.

دانش بنیان در تبریز

 

دانش بنیان شدن شرکت ها در تبریز

همانطور که گفته شد، دانش بنیان شدن، امتیازات بی شماری را در اختیار شرکت ها و موسسات قرار خواهد داد و این امتیازات موجب می شود تا این مراکز بتوانند با خیالی آسوده تر اقدام به تولید کنند. در ادامه این مطلب به بررسی برخی از این امتیازات پرداخته خواهد شد اما باید به این نکته نیز اشاره داشت که اخذ این گواهی، منوط به تاسیس همزمان شرکت نخواهد بود و می توان در هر دوره ای اقدام به کسب گواهی های مد نظر نمود. شبکه دانش بنیان ایران، به مدیران عامل این اطمینان را می دهد که حتی پس از تولید محصولات و فروش آنها نیز می توانند برای کسب دانش بنیان و ثبت آن اقدام کنند. تنها باید توجه داشت که پیش از هر اقدامی لازم است تا با مشاورین ما تماس گرفته و از تجربیات آن ها بهره مند شوید تا اخذ این گواهی به ساده ترین صورت ممکن انجام شود.

برخی از مهم ترین امتیازاتی که گواهی دانش بنیان به همراه دارد عبارت اند از:

  • اختصاص اعطای امتیاز و ارتقا رتبه  هیئت علمی اساتید  (بین ۱۰ تا ۱۵ امتیاز)
  • اعطای امتیاز در مناقصات (بین ۱۰ تا ۱۵ امتیاز)
  • امکان انعقاد قرارداد دولتی بدون حضور در مناقصه (تا سقف۱۵% بودجه آن نهاد دولتی)
  • داشتن اولویت و تقدم در راستای استقرار شرکت های دانش بنیان در پارک های علم و فناوری
  • دارای اولویت واگذاری سهام مراکز پژوهشی دولتی پوشش بیمه ای ریسک تحقیق و توسعه
  •  عدم نیاز به دریافت حساب بیمه ای در پایان قرارداد ها
  • داشتن مجوز استقرار و کار اداری در املاک مسکونی

با تمام این شرایط، باید به این نکته توجه داشت که نیازی نیست کلمه دانش بنیان در نام شرکت و یا موسسه ثبت شده باشد بلکه این کلمه صرفا یک گواهی است برای اثبات این مورد که محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت مورد نظر، با تکنولوژی بالا و به روز بوده و کاملا بومی سازی شده است.تمام این موارد در کنار یکدیگر موجب خواهد شد تا شعار تولید و مانع زدایی ها به خوبی شکوفایی شده و توان ملی به نمایش گذاشته شود.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.