شرکت های دانش بنیان و پاویون نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی ارمنستان

تسهیلات نمایشگاهی

مجموعه های دانش بنیان از تسهیلات متعدد و متنوعی برخوردار می شوند که بسته به نوع گواهی دریافتی توسط این شرکت ها می تواند شامل گزینه های مختلفی بوده و کاربردهای گوناگونی برای آنها داشته باشد. برخی از این تسهیلات برای کاهش هزینه های جاری و برخی دیگر به منظور استخراج پتانسیل های درآمدزایی و جذب سرمایه گذار به منظور حضور در بازارهای داخلی و خارجی به صورت گسترده استفاده می شوند.

بخشی از شرح خدمات ارائه شده به شرکت های دانش بنیان از جانب معاونت علمی ریاست جمهوری و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی شامل حمایت ها برای حضور در نمایشگاه ها می شود. تحت این نوع حمایت شرکت های دانش بنیان می توانند با کمک صندوق نوآوری و شکوفایی با سهولت بیشتری در نمایشگاه ها شرکت کرده و بخشی مختص به خود داشته باشند. در راستای تأمین این حمایت و عمل به وعده های داده شده، صندوق از حضور شرکت های دانش بنیان در پاویون دانش بنیان در نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی و سلامت ارمنستان حمایت می کند.

جزئیات نمایشگاه ارمنستان

نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی و سلامت ارمنستان در بازه زمانی ۲۰ الی ۲۲ خرداد سال جاری در ایروان برگزار می شود. این نمایشگاه که بر روی تجهیزات پزشکی، تجهیزات اتاق عمل، اورژانس، لوازم مصرفی و پوشیدنی حوزه پزشکی، رادیولوژی و سونوگرافی، انفورماتیک تشخیصی، نانو تکنولوژی، توانبخشی و بهزیستی تمرکز می کند به طور ویژه میزبان شرکت های ایرانی خواهد بود که از جانب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی به این رویداد معرفی شده اند.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   همکاری خودروسازان با دانش بنیان ها

صندوق نوآوری برای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت های دانش بنیان برنامه های حمایتی خاصی ارائه می کند که حمایت از حضور آنها در نمایشگاه های معتبر بین المللی تحت دو حالت مستقل و برپایی پاویون بخشی از این برنامه ها به شمار می رود.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.