دستگاه تصفیه هوشمند آب

تصفیه هوشمند آب با فیلتر نانو

تصفیه هوشمند با فیلتر نانو

یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید دستگاه تصفیه آب مجهز به فیلتر آنتی باکتریال نانو شده است. این فیلتر که حاوی نانو ذرات و اکسید روی است، دارای کارتریج شارژی بوده و این امر برتری قابل توجه آن در مقایسه با دیگر نمونه های موجود در بازار است.

ابراهیم اکبرزاده یه عنوان مدیر عامل شرکت دانش بنیان پایدار ابتکار آرمینا با اشاره به همکاری با یک شرکت دیگر برای تولید دستگاه تصفیه آب خود گفت: «این دستگاه تصفیه آب دارای یک کارتریج کربن فعال حاوی نانو ذرات نقره و اکسید روی است.»

وی در ادامه افزود: «کارتریج قرار گرفته بر این دستگاه به گندزدایی، از بین بردن باکتری‌ های آب و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌ کند. در مناطقی که درگیر بار میکروبی درآب است نیز این دستگاه مورد استفاده قرار می‌ گیرد.»

تصفیه هوشمند آب با فیلتر نانو

شرایط در بازار

این دستگاه نمونه‌های خارجی و داخلی بسیاری دارد، اما وجود فیلتر آنتی باکتریال حاوی نانو ذرات و اکسید روی و قابلیت شارژی بودن کارتریج از امتیازات این محصول نسبت به سایر نمونه‌ها محسوب می‌ شود. چون با به کارگیری این فیلتر که شارژی بوده و موضوعی خارج از بحث کیفیت دستگاه است، دیگر نیازی نیست کل کارتریج تعویض شده و غلاف پلاستیکی دور ریخته شود.

اکبرزاده در ادامه در خصوص فرایند تعویض کارتریج گفت: «برای تعویض کارتریج این دستگاه کافی است که محتویات داخل آن توسط شخص تخلیه و سپس محتویات جدیدی که از طرف شرکت با قیمتی پایین‌ تامین می‌ شود را داخل آن قراردهد.»

علاوه بر کارتریج، دستگاه تولیدی این شرکت دانش بنیان به یک سیستم هوشمند هم مجهز است که وضعیت عملکردی فیلترها را تحت کنترل نگه می دارد. در صورتی که زمان تعویض کارتریج فرابرسد، دستگاه به کاربر هشدار داده و پایان عمر فیلتر را اعلام می کند. این سیستم نیز از دیگر مزایای رقابتی تولید این شرکت است.

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی مینمایند.دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید. شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714517 تماس بگیرید.