زیر ساخت حوزه دانش بنیان

زیر ساخت حوزه دانش بنیان

 

زیرساخت سازی حوزه دانش بنیان

مدیرعامل بانک پارسیان در خصوص مراحل دانش بنیان برای دریافت تسهیلات به دنبال ایجاد زیرساخت سازی حوزه دانش بنیان است،افزود:

” فضای نوآوری در بانک پارسیان شکل گرفته است که بر مبنای این توانمندی ها در ایجاد زیرساخت سازی حوزه دانش بنیان تاکنون موفق بوده است و در آینده نیز این مسیر را ادامه خواهد داد.”

زیرساخت سازی حوزه دانش بنیان

مراحل دانش بنیان برای دریافت تسهیلات

کوروش پرویزیان با بیان اینکه در شش ماهه گذشته در حوزه دانش بنیان 22 شرکت به بانک پارسیان برای زیرساخت سازی حوزه دانش بنیان معرفی شدند، افزود :

“در بخش همکاری با شرکت های دانش بنیان نیز این بانک تاکنون موفق عمل کرده به طوری که به 10 شرکت  دانش بنیان 144 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده و 12 شرکت دیگر در حال طی کردن مراحل دانش بنیان برای دریافت تسهیلات هستند.”

او با تاکید بر اینکه این بانک با صندوق نوآوری و شکوفایی تفاهمنامه همکاری برای ارائه خدمات مالی و مراحل دانش بنیان برای دریافت تسهیلات به دانش بنیان ها منعقد کرده است تصریح کرد:

” شرکت های صادرکننده کالا می توانند از منابع بانک پارسیان و تسهیلاتی که صندوق توسعه ملی پیش بینی کرده است برخوردار شوند که در مجموع 100 میلیارد از منابع ریالی صندوق و 100 میلیارد منابع دلاری صندوق و 130 میلیارد منابع بانک پارسیان برای این بخش در نظر گرفته شده است.”

 

تسهیلات صندوق نوآوری

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد در سال گذشته ۳ هزار میلیارد تومان به شرکت های دانش بنیان تسهیلات پرداخت شده است. به گفته علی وحدت برای امسال هم هدف گذاری پرداخت تسهیلات بیش از ۴ هزار میلیارد تومان است که تاکنون ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت ها پرداخت شده است.

علی وحدت در گزارش کوتاهی از عملکرد صندوق نوآوری و شکوفایی در مراسم یلدای کارآفرینی گفت: در بحث ضمانت‌ نامه سال گذشته هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان ضمانت نامه صادر شده است. امسال نیز در این زمینه هدف گذاری ۲ هزار میلیارد تومانی کرده ایم که تا الان هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان آن محقق شده است.

به گفته وحدت، از دیگر خدمات صندوق کمک‌ بلاعوض به شرکت ها مانند شرکت در نمایشگاه داخلی و خارجی، اخذ مجوزها و استانداردهای داخلی و خارجی است که نزدیک به ۳ هزار و ۱۰۰ مورد به شرکت ها کمک کردند.

او همچنین بیان کرد: صندوق در دو سال گذشته تلاش کرده است تا در زمینه حمایت از استارت آپ ها اقداماتی انجام دهد. امکان دارد این استارت آپ ها لزوما دانش بنیان نباشند. از همه متخصصان هم در این زمینه کمک گرفتیم.

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی مینمایند.دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید. شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714517 تماس بگیرید.