کمک به عارضه یابی شرکت های دانش بنیان

خدمات عارضه‌یابی شرکت‌ های دانش ‌بنیان

مرحله دوم ارائه خدمات عارضه‌یابی شرکت‌ های دانش ‌بنیان از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی آغاز شد و شرکت های دانش بنیان می توانند از تسهیلات بلاعوض ۱۰۰ میلیون ریالی در سال و خدمات عارضه یابی این صندوق به منظور چالش‌های سازمانی دانش بنیان بهره مند شوند.

شرکت‌ های دانش ‌بنیان برای موفقیت صرفا نمی‌توانند به توانمندی‌های فنی خود متکی باشند و نیازمند تقویت توان مدیریتی و سازمانی خود نیز هستند.

از این رو دفتر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به حمایت از شرکت ‌های دانش بنیان جهت استفاده از خدمت عارضه‌یابی کرده است.

عارضه‌یابی شرکت‌ های دانش ‌بنیان

شناسایی چالش‌های سازمانی دانش بنیان

هدف از ارائه این خدمت شناسایی چالش‌های سازمانی دانش بنیان آنها و ارائه راهکارهای مدیریتی است و این خدمت توسط کارگزاران مورد تایید صندوق به شرکت ‌های دانش‌ بنیان ارائه می‌شود.

بر این اساس، این صندوق در راستای توانمندسازی اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان با توجه به استقبال شرکت‌ها در مرحله نخست ارائه خدمت، مرحله دوم ثبت‌نام از شرکت ‌های دانش‌ بنیان جهت بهره‌مندی از تسهیلات بلاعوض دریافت خدمت عارضه‌یابی را آغاز کرده است.

چالش‌های سازمانی دانش بنیان

بر اساس این گزارش، شرکت ‌های دانش ‌بنیان می‌توانند از تسهیلات بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی به مبلغ ۱۰۰میلیون ریال در سال جهت بهره‌مندی از خدمت عارضه‌یابی استفاده کنند.

گفتنی است در حال حاضر ۳ هزار و ۵۷۴ شرکت دانش بنیان در کشور در بخش های مختلف در حال فعالیت است.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.