حمایت از حضور شرکت‌های دانش بنیان در عرصه های بین‌المللی

پاویون ملی محصولات دانش بنیان در نمایشگاه Europort 2017

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری  صندوق نوآوری و شکوفایی، در راستای توسـعه صادرات و  تعاملات علمی، فناورانه و نوآورانه بین‌المللی شرکت‌های دانش‌بنیان و کمک به انتقال فناوری این شرکت ها، پاویون ملی محصولات و صنایع دانش بنیان دریایی را در نمایشگاه Europort 2017 برگزار می کند. این پاویون با همکاری ستاد توسعه فناوری و صنایع دریایی برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در عرصه های بین‌المللی و معرفی دستاوردها و توانمندی های کشور برگزار می شود.

  • نمایشگاه یوروپورت هلند و کمک به انتقال فناوری 

نمایشگاه یوروپورت هلند محلی را برای نمایش تجربیات جهانی و بروز فناوری های مختلف در زمینه های دریایی و دریانوردی برای بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان فراهم آورده است. ساختار نمایشگاه یوروپورت به گونه ای تعریف شده که تمامی متخصصان و نمایندگان بخش های مختلف، فروشندگان و خریداران، اپراتورها و مالکان و کلیه بخش های صنعت دریایی را در گرد هم آورده‌اند تا محل مناسبی برای ملاقات، داد و ستد و افزایش دانش در این حوزه و کسب و کار فراهم شود.

  • حضور صنایع دانش بنیان دریایی در پاویون ملی جمهوری اسلامی ایران

در نمایشگاه Europort 2017  هفت شرکت دانش بنیان نیز در پاویون ملی جمهوری اسلامی ایران حضور خواهند داشت. پاویون جمهوری اسلامی ایران با عنوان پاویون دریایی ایران در سالن شماره شش نمایشگاه و در کنار پاویون کشورهای «بلژیک»، «رومانی»، «کرواسی»، «دانمارک»، «کره» و «پاناما»، به مساحت صد متر مربع قراردارد. هزینه های اجاره غرفه و غرفه آرایی برای این منظور توسط صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پرداخت می‌شود.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   اهمیت نیروی انسانی خلاق برای شرکت های دانش بنیان

حمایت از شرکت های دانش بنیان در حوزه بین المللی

امکانات پاویون دریایی ایران برای شرکت های حاضر

تخصیص فضای مناسب به مساحت صد متر مربع در نمایشگاه برای پاویون ایران، اعزام هیاتی متشکل از حدود صد و ده نفر از مدیران و کارشناسان بخش‌های دولتی و خصوصی جهت شرکت در پاویون، حضور نمایندگانی از بیست و دو موسسه و شرکت دریایی و هفت شرکت دانش بنیان دریایی و برنامه‌ریزی جهت بازدیدها و مذاکرات تخصصی هیات فوق از پنج مرکز صنعتی و تحقیقاتی دریایی هلند از جمله اقدامات صورت گرفته کارگزار جهت برپایی هرچه مفیدتر پاویون است.

سی و هشتمین نمایشگاه دوسالانه Europort، در تاریخ ۱۶ تا ۱۹ آبان ۱۳۹۶ (۷-۱۰ November 2017) در شهر رتردام هلند برگزار می شود.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.