ورود کسب و کارهای دیجیتال به حوزه محصولات کشاورزی

 طراحی و راه اندازی کسب و کار دیجیتال در حوزه کشاورزی

به گفته مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری : چالش طراحی و راه‌اندازی کسب‌وکارهای دیجیتالی در حوزه توزیع و فروش میوه و محصولات کشاورزی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

پرویز کرمی در مورد ورودکسب و کار دیجیتال در حوزه کشاورزی میگوید

ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری، از بسترهاى اطلاعاتى و به‌ویژه موبایل و اینترنت در سراسر کشور و همچنین تجربه راه‌اندازى کار آفرینی و کسب و کار جدید وخدماتى نوین در سایر شهرها و کشورها، حاکى از آن است که در صورت طراحى  کسب‌وکارهای جدید و بسیار مناسب و با انتخاب  افراد و گروه‌هاى خلاق و با استعداد، دارای توانایی بالا و سرشار از انگیزه با تکیه بر بستر فناورى اطلاعات می‌توان با سهولت و تسریع فرایند توزیع محصولات کشاورزى را رونق بخشید و از طریق حذف واسطه‌هایی که نیازی به آنها نیست، گام‌های جدیدی در راستای ساماندهی بازار میوه و محصولات کشاورزی برداشت.

حضور رایگان تمامی اقشار در چالش ورود کسب و کار دیجیتال در حوزه کشاورزی

آقای کرمی  به حمایت معاونت علمی و فناوری از کسب و کارهای نوین در راستای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان اشاره کرد و گفت: بر اساس همین رویکرد، ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان به دنبال حمایت از طراحى و راه‌اندازى «کسب‌وکارهای دیجیتال در حوزه توزیع محصولات کشاورزى و میوه» توسط افراد یا گروه‌هاى علاقه‌مند است.
کرمی افزود: کارآفرینان و نوآوران، شرکت‏های دانش ‏بنیان، دانشجویان و اعضاى هیات علمى، و دیگر افراد علاقه‌مند اعم از داخلی و خارجی می‌توانند در قالب انفرادى یا گروهى در این چالش شرکت کنند.

مهلت ارسال ایده های طرح کسب و کار دیجیتال در حوزه کشاورزی

دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری معاونت علمی و فناوری دانش بنیان با به مهلت ارسال اشاره کرد ،طرح‏ کسب‌وکار دیجیتال در حوزه کشاورزی تا تاریخ اول تیرماه از طریق نشانی www.ichallenge.ir به دبیرخانه این چالش گفت: طرح‌های کسب‌وکار ارسالی می‌بایست تا در قالب معین قرار گرفته در سایت تهیه و ارسال شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.