مقابله با کرونا

نمایشگاه مجازی مقابله با کرونا

اولین نمایشگاه مجازی (سه بعدی و دو بعدی) با موضوع «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا» از ۲۹ مهر تا ۸ آبان ماه سال جاری با حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی و با حضور ۴۰ شرکت دانش بنیان برپا می شود.

دکتر مرضیه شاوردی مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی با اعلام این خبر، درباره جزئیات برگزاری این نمایشگاه گفت: با توجه به محدودیت های موجود در برگزاری نمایشگا‌ه های فیزیکی و شرکت در نمایشگاه های خارجی به ‏واسطه شیوع ویروس کرونا، صندوق نوآوری و شکوفایی قصد دارد با اتخاذ شیوه ای جدید، توانمندی ها و محصولات ‏شرکت های دانش بنیان را به نمایش بگذارد و در راستای تسهیل تجاری سازی این محصولات در عرصه های ملی و بین المللی قدم بردارد.


وی ادامه داد: بر همین اساس نمایشگاه مجازی جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا با حمایت صندوق نوآوری و به منظور معرفی محصولات دانش بنیان کشور در حوزه های ‏تجهیزات و مواد پاک کننده و ضدعفونی کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، ‏تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی، کیت های تشخیصی، محصولات دارویی و سامانه های نرم افزاری با حضور ۴۰ شرکت دانش بنیان برگزار می شود.‏

نمایشگاه مجازی مقابله با کرونا

نحوه شرکت در نمایشگاه


به گفته شاوردی، مجریان این نمایشگاه شرکت همایش ها و نمایشگاه های بین المللی پارس رستاک و مهندسی و توسعه فناوری انرژی هیراب هستند و این نمایشگاه به صورت سه زبانه (فارسی، انگلیسی و عربی) در دو قالب سه بعدی و دو بعدی طراحی شده است.


مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی درباره نحوه بازدید از نمایشگاه نیز گفت: بازدیدکنندگان داخلی و خارجی می توانند به صورت آنلاین از این نمایشگاه بازدید کنند. بازدیدکنندگان می توانند با ورود به فضای نمایشگاه از محتوای دیجیتال هر غرفه شامل پوستر، عکس، بروشور و تیزر تبلیغاتی بازدید کنند و با محصولات و خدمات شرکت ها آشنا شوند.


مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی، هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی دستاوردهای شرکت های دانش بنیان در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و بازاریابی و تسهیل صادرات محصولات شرکت های دانش بنیان به بازارهای هدف عنوان کرد و گفت: در هنگام بازدید از نمایشگاه، امکان برقراری ارتباط آنلاین با مدیران شرکت های حاضر در نمایشگاه نیز برای بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه شرکت های دانش بنیان وجود خواهد داشت.

همچنین در صورتی که قراردادی بین شرکت های دانش بنیان و ‏مشتریان آن ها منعقد شود، صندوق نوآوری و شکوفایی با استفاده از ابزارهای تأمین مالی متنوع خود، منابع ‏مالی لازم را برای اجرای این قراردادها تأمین خواهد کرد‎.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.