مقابله با کرونا

نمایشگاه مجازی مقابله با کرونا

اولین نمایشگاه مجازی (سه بعدی و دو بعدی) با موضوع «جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا» از ۲۹ مهر تا ۸ آبان ماه سال جاری با حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی و با حضور ۴۰ شرکت دانش بنیان برپا می شود.

دکتر مرضیه شاوردی مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی با اعلام این خبر، درباره جزئیات برگزاری این نمایشگاه گفت: با توجه به محدودیت های موجود در برگزاری نمایشگا‌ه های فیزیکی و شرکت در نمایشگاه های خارجی به ‏واسطه شیوع ویروس کرونا، صندوق نوآوری و شکوفایی قصد دارد با اتخاذ شیوه ای جدید، توانمندی ها و محصولات ‏شرکت های دانش بنیان را به نمایش بگذارد و در راستای تسهیل تجاری سازی این محصولات در عرصه های ملی و بین المللی قدم بردارد.


وی ادامه داد: بر همین اساس نمایشگاه مجازی جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا با حمایت صندوق نوآوری و به منظور معرفی محصولات دانش بنیان کشور در حوزه های ‏تجهیزات و مواد پاک کننده و ضدعفونی کننده، محصولات سلولزی و بهداشتی، ‏تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی، کیت های تشخیصی، محصولات دارویی و سامانه های نرم افزاری با حضور ۴۰ شرکت دانش بنیان برگزار می شود.‏

نمایشگاه مجازی مقابله با کرونا

نحوه شرکت در نمایشگاه


به گفته شاوردی، مجریان این نمایشگاه شرکت همایش ها و نمایشگاه های بین المللی پارس رستاک و مهندسی و توسعه فناوری انرژی هیراب هستند و این نمایشگاه به صورت سه زبانه (فارسی، انگلیسی و عربی) در دو قالب سه بعدی و دو بعدی طراحی شده است.


مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی درباره نحوه بازدید از نمایشگاه نیز گفت: بازدیدکنندگان داخلی و خارجی می توانند به صورت آنلاین از این نمایشگاه بازدید کنند. بازدیدکنندگان می توانند با ورود به فضای نمایشگاه از محتوای دیجیتال هر غرفه شامل پوستر، عکس، بروشور و تیزر تبلیغاتی بازدید کنند و با محصولات و خدمات شرکت ها آشنا شوند.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   استحصال گاز طبیعی از فلر


مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی، هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی دستاوردهای شرکت های دانش بنیان در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و بازاریابی و تسهیل صادرات محصولات شرکت های دانش بنیان به بازارهای هدف عنوان کرد و گفت: در هنگام بازدید از نمایشگاه، امکان برقراری ارتباط آنلاین با مدیران شرکت های حاضر در نمایشگاه نیز برای بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه شرکت های دانش بنیان وجود خواهد داشت.

همچنین در صورتی که قراردادی بین شرکت های دانش بنیان و ‏مشتریان آن ها منعقد شود، صندوق نوآوری و شکوفایی با استفاده از ابزارهای تأمین مالی متنوع خود، منابع ‏مالی لازم را برای اجرای این قراردادها تأمین خواهد کرد‎.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.