حضور فعال شرکت های مستقر در پارک پردیس در مقابله با کرونا

شرکت های مستقر در پارک فناوری

شرکت های مستقر در پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به صدها شرکت دانش بنیان، خلاق و استارتاپی دیگر پیوستند و محصولات و خدمات خود را در زمینه مقابله با ویروس کرونا عرضه کردند. ستادی به منظور تجمیع این قعالیت ها در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تشکیل شده است.

محصولات این شرکت ها در حوزه های مختلفی مانند پیشگیری، تشخیص، و درمان کاربرد دارد.  

شرکت زیست تخمیر محصولاتی  مانند: تقویت کننده های سیستم ایمنی بدن شامل لاکتوکر، فمی لاکت، فمی لاکت توپلاس، کیدی لاکت، روژویت تولید می کند. در حال حاضر این محصولات در بسیاری از داروخانه های سراسر کشور قابل تهیه است.

شرکت بایرپل فناور مستقر در این پارک محصول میکروپاک تولید می کند که ضدعفونی کننده دست و پوست بدون نیاز به شست و شو با آب است. شرکت های توسن تجهیز و آرمین شگرف نیز در یک همکاری مشترک محصول گیت ضدعفونی کننده را تولید کردند.

این محصول دستگاهی برای ضدعفونی کردن لباس کادر درمانی، است. افراد شاغل در بخش اداری و پرسنل در بخش های غیرآلوده که ملزم به رفت و آمد در بخش های بستری هستند از این دستگاه استفاده می کنند.  

شرکت های مستقر در پارک فناوری

شرکت های تولید کننده در زمینه مقابله با کرونا

شرکت حنان طب پارس نیز  در زمینه تولید کیت تشخیص ویروس کرونا در حال انجام تحقیقات است. لیووژن فارمد  نیز دیگر شرکتی که درهمین زمینه مشغول انجام تحقیقات مشابهی است.

الکترونیک برتر نیز در زمینه تولید ماشین بیهوشی برای مراقبت از بیماران در آی سی یو بیمارستان ها فعالیت دارد.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   کمک به حضور دانش بنیان ها در بورس

شرکت نرم افزاری و سخت افزاری ایران (نوسا)، سیناگستر پیشرفته، پارس نهند، پایدار ابتکار آرمینا، آراپژوهش، پویندگان سلامت، پارس وندینگ، توسعه اندیش اسپادانا، سفیر آبی آرام، سینوهه پاد، پویندگان راه سعادت، آرتا آریا و رخش شهر از جمله دیگر شرکت های مستقر در پارک فناوری پردیس معاونت علمی هستند که در تولید این محصولات مشارکت دارند.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.