سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به اصفهان

بازدید دکتر نوبخت از پارک علم و فناوری اصفهان

دکتر نوبخت در حاشیه بازدید از پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در جمع خبرنگاران  افزود: توجه به ایده ها و روش هایی که در شرکت های دانش بنیان وجود دارد ارتقا، رونق و جهش تولید را در پی خواهد داشت.

وی اضافه کرد: پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان محل مناسبی برای استقرار مجموعه ها و شرکت های نوین جدید است.

معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به این که در جریان مشکلات این مجموعه قرار گرفت، ادامه داد: برای حل مشکلات زیرساختی و زیربنایی این مجموعه آمادگی داریم.

نوبخت با بیان این که پارک علمی نامبرده از توانایی ها و قابلیت های فراوانی برخوردار است، خاطرنشان کرد: برای رفع نیازهای عمومی و خاص هر یک از این شرکت ها با کمال میل قول همکاری می دهیم.

بازدید دکتر نوبخت از پارک علم و فناوری اصفهان

نقش پررنگ پارک علم و فناوری در دوران تحریم

وی تصریح کرد: ظرفیت بزرگی در این پارک نهفته است که در دوران تحریم می توان به خوبی از آن بهره برد.

نوبخت در دومین روز سفر خود به استان به همراه استاندار با حضور در برخی از شرکت های این مجموعه در جریان فعالیت و تولیدات علمی و خدماتی پارک قرار گرفت.

پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در محل پردیس شماره ۲ دانشگاه با هدف  تبدیل ایده های برتر حوزه های مختلف سلامت به محصول دی ماه ۹۷ در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار افتتاح شد.

هم اکنون بیش از ۴۰ شرکت و مجموعه فن آور در پارک علم و فناوری سلامت مستقر شده که اکنون ۱۲ مجموعه با محوریت کرونا فعالیت می کنند.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   برگزاری دوره آشنایی با شرکت های دانش بنیان در سیستان و بلوچستان

بازدید دکتر نوبخت از طرح های در حال احداث اصفهان

در پارک علم و فناوری سلامت، ده خوشه فناوری در حوزه های فناوری های نوین و در زمینه زیست فناوری، مهندسی ژنتیک، بیوتکنولوژی، فناوری مواد جدید نانو، لوازم و تجهیزات پزشکی، دارو و فرآورده های دارویی، گیاهان دارویی و طب سنتی، صنایع غذایی و صنایع تبدیلی، آرایشی و بهداشتی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای علوم پزشکی و دامپزشکی فعال است.


استان اصفهان دارای بیش از ۶ هزار تخت بیمارستانی در ۵۳ بیمارستان (۳۸ دولتی و ۱۵ خصوصی و خیریه) است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه  امروز در آخرین روز سفر دو روزه خود به استان اصفهان از چندین طرح بازدید و سرانجام در آئین گرامیداشت هفتم تیر در اردستان شرکت می ‌کند.

بازدید از طرح کنارگذر شرق اصفهان و کارخانه انتخاب و واحد هسا و شرکت در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در استانداری اصفهان از جمله برنامه های رئیس سازمان برنامه و بوجه و وزیر راه و شهرسازی در این استان بود.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.