خدمات ابزارهای تبلیغاتی

خدمات ابزارهای تبلیغاتی

ابزارهای تبلیغاتی دانش بنیان ها

بیش از ۱۱۳ شرکت دانش بنیان توانمند صادراتی با بهره مندی از خدمات ابزارهای تبلیغاتی مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری موفق شدند محصول خود را به بازارهای بین المللی برسانند.

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توسعه کسب و کارهای بین المللی اقدام به ایجاد خانه های نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت در دیگر کشورها، ارائه مشاوره های صادراتی و فراهم کردن ابزارهای تبلیغاتی کرده است تا به کمک آن ها، مسیر توسعه صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان را به دیگر کشورها تسهیل کند.

بر اساس همین برنامه جامع، سال گذشته بیش از ۳۹۰ نفر آموزش های صادراتی دریافت کردند تا این افراد و شرکت های روش های درست بازاریابی و شناخت منطقی از بازار هدف را بیابند و صادراتی موفق داشته باشند. همین آموزش ها سال گذشته به کسب استانداردها و مجوزهای بین المللی برای ۱۳ شرکت منجر شد.

 

خدمات ابزارهای تبلیغاتی

نقش ابزارهای تبلیغاتی

در زمینه تهیه ابزارهای تبلیغاتی نیز مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سعی کرد این ابزار را در اختیار شرکت های متقاضی قرار دهد. این ابزار نیز سال گذشته در اختیار ۱۱۳ شرکت قرار گرفت.

افزایش و گسترش مرزهای فروش و خدمات شرکت ها موجب رشد و توسعه آن ها می شود. وجود مشتریان زیاد و فروش کالاها و خدمات ارائه شده دیگر محدود به مرزهای داخلی نمی شود، بر همین اساس شرکت ها سعی می کنند در بازار بین الملل حضور داشته باشند.

حضور در صحنه بین المللی می تواند امکان تهیه و گسترش تولید را برای شرکت ها فراهم آورد. دسترسی به مواد خام بیشتر و ارزان تر و دسترسی به نیروی کار سایر کشورها که شاید بتواند در توسعه اهداف شرکت موثر باشد؛ همگی با حضور در عرضه بین الملل امکان پذیر است، اما برای این منظور تبلیغات نقش موثری در بازار بین الملل بازی می کند. به همین دلیل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تلاش می کند ابزارهای تبلیغات موثر را در اختیار این شرکت ها قرار داده و بازار آن ها را توسعه دهد.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   واگذاری اراضی پارک فناوری پردیس

 

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.