دستگاه خودپرداز رمزارز

دستگاه خودپرداز رمزارز

ساخت اولین خودپرداز CTM نسل سوم

۱۳ اسفندماه  اولین دستگاه خودپرداز رمزارزها، نسل سوم خودپرداز با عنوان CTM با حضور مسئولان و فعالان حوزه رمزارز و با همت یک شرکت دانش بنیان و خانه بلاکچین ایران رونمایی شد.

این دستگاه توسط  متخصصان و نخبگان شرکت سبحان در همایش فناوری بلاکچین پروتکل اعتماد رونمایی و طی مراسمی از قابلیت های این دستگاه و متناسب بودن امکانات با قوانین داخلی و همچنین شرایط حاکم بر خرید و فروش رمزارزها رو نمایی شد.

در این همایش دکتر محبیان، رئیس هیات مدیره شرکت دانش بنیان زنجیره بلوکی سبحان طی سخنانی ابراز داشت: حوزه رمز ارزها نقش اساسی در تعاملات اینده حوزه مالی خواهد داشت. از همین رو شناخت این بازار و استفاده از ظرفیت های موجود برای همه صاحب نظران شبکه مالی ضرورت دارد و این شرکت در این زمینه آماده ارائه خدمات مشاوره ای و مالی به همه مراکز و بانک ها را دارد که امیدواریم بتوانیم در این زمینه خدمات کارشناسانه ایی را به  متقاضیان ارائه نماییم.

انصاری، استاد دانشگاه و مدیر عامل پیشین سازمان ملی بهره وری درباره اهمیت ورود به فضای جدید فن آوری های روز دنیا به‌خصوص فن آوری بلاکچین و حوزه رمزارزها سخنرانی کردند.

دستگاه خودپرداز رمزارز

تولید دستگاه های رمزارز در دانش بنیان ها

دکتر سبحانی بنیان گذار و مدیر عامل خانه بلاکچین ایران و شرکت دانش بنبان سبحان طی سخنانی ابراز داشت: تولید دستگاه خودپرداز رمز ارز در مجموعه سبحان سال ها پیش با توجه به فعالیت اینجانب در بخش ارزهای دیجیتال شکل گرفت و پس از چندین سال تحقیق و بررسی خوشبختانه توانستیم به همراه تیم کارشناسی این مجموعه این اقدام بزرگ را عملی سازیم و خوشحالیم که در این زمینه توانسته ایم در جهان جایگاهی را برای کشور عزیزمان ایران کسب نماییم.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   شرکت های دانش بنیان پارک پردیس

مدیر عامل خانه بلاکچین ایران درادامه ابراز داشت: با این اقدام ما توانسته ایم حرکتی هر چند کوچک‏‏‏ تمایزی نسبت به سایر دستگاه های مشابه در جهان داشته باشیم که یکی از این موارد صدور امن ترین کیف پول برای کسانی که تمایل دارند از این دستگاه در قالب کیف پول کاغذی  استفاده نمایند.

وی افزود: در کنار این اقدام ما توانسته ایم پوز رمز ارزها را نیز در این همایش برای ارایه خدمات مالی به متقاضیان ارایه نماییم.

مهندس زنجانی عضو هیئت مدیره خانه بلاکچین ایران در ادامه ابراز داشت:  بسیار خوشحالم که با همکاری یکی از نخبگان حوزه رمز ارزها جناب اقای دکتر سبحانی و سایر کارشناسان مجموعه توانستیم در راستای ارائه خدمات به مشتریان در کلیه ساعات شبانه روز و رفتن به سمت پرداخت آسان گام های به روزی را برداریم.

نسل دوم دستگاه های خودپرداز

وی افزود: نسل دوم دستگاه های خودپرداز برای رمز ارزهای دیجیتال ساخته شد و امروز با رونمایی از این دستگاه شاهد ظهور نسل سوم دستگاه های خودپرداز هستیم. دستگاهی که به راحتی خرید و فروش همه رمزارزها را ممکن می کند.

وی افزود: با استفاده از این دستگاه خودپرداز جدای از امکان انتقال رمزارز خریداری شده به کیف پول مشتری می‌توان از آن برای صدور کیف پول کاغذی ، امن‌ترین نوع کیف پول رمزارز نیز استفاده کرد. این دستگاه نوید دهنده آینده‌ای روشن برای اقتصاد کشور به‌دلیل حرکت جهان به‌سمت استفاده از رمزارزها است.

در ادامه همایش با حضور دکتر محبیان، دکتر سبحانی و مهندس زنجانی طی مراسمی رسمی از این دستگاه رونمایی شد.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   تولید نمونه داخلی محفظه تحت فشار

همچنین در انتهای همایش ‏پنل تخصصی درباره لزوم تدوین قوانین و مقررات مربوط به حوزه رمزارزها و همچنین استفاده از این فرصت برای بهبود و رشد اقتصاد کشور با حضور متخصصان و فعالان حوزه بلاکچین و رمزارزها برگزار شدکه مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

 

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.