حضور دکتر ستاری در ایلام

فروش محصولات دانش بنیان ها

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، در حاشیه بازدید از محصولات دانش بنیان و فناورانه پارک علم و فناوری استان ایلام، اظهار کرد:

“شرکت های دانش بنیان سال گذشته ۱۲۰ هزار میلیارد تومان در کشور فروش محصول داشته اند.”

سورنا ستاری تصریح کرد: در حال حاضر  ۵  هزار و ۳۰۰ شرکت دانش بنیان در کل کشور با اشتغال زایی ۳۰۰ هزار نفر ثبت شده و مشغول فعالیت هستند.

وی  با بیان این که پارک علم و فناوری و شکل گیری شرکت های دانش بنیان در استان ایلام روند بسیار خوبی دارد، یادآور شد: با این وجود تولیدات و فعالیت شرکت های دانش بنیان در استان ایلام رشد و توسعه قابل توجهی داشته است که با توجه به پتانسیل موجود در استان، امکان رشد روزافزون این حوزه وجود دارد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری ابراز کرد: پارک علم و فناوری استان ایلام باید تقویت شود که نیازمند سرمایه گذاری و توسعه زیرساخت ها برای افزایش کمی و کیفی شرکت های دانش بنیان است‌.

ستاری تصریح کرد: این کار با حمایت و نگاه ویژه استاندار ایلام، مسئولان فرهنگی و آموزشی و جوانان مستعد و صاحب فکر و ایده استان امکان پذیر است.

بازدید دکتر ستاری از پارک علم و فناوری

رونمایی از طرح های هفته دولت

وی در سومین روز از هفته دولت به منظور شرکت در آیین رونمایی متمرکز از طرح های هفته دولت استان ایلام به این استان سفر کرده است.

ستاری همچنین در این سفر از پروژه عمرانی مجتمع پارک علم و فناوری ایلام و نمایشگاه محصولات فناورانه، مرکز نوآوری و شتاب دهی جوانان و مرکز توسعه کسب و کارهای فضای مجازی جهاد دانشگاهی، مرکز نوآوری دانشگاه آزاد ایلام، مجتمع نوآوری و فناوری دانشگاه ایلام و طرح های کتابخانه، آزمایشگاه جامع تحقیقات و مرکز نگهداری و تکثیر حیوانات آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی ایلام بازدید می کند.

آیین آغاز بکار طرح کارخانه تولید تجهیزات هوشمندسازی پارک علم و فناوری، افتتاح مرکز تحقیقات بیماری های مشترک انسان و دام دانشگاه علوم پزشکی و افتتاح مجتمع گلخانه های تحقیقاتی و مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه ایلام از دیگر برنامه های امروز معاون علمی و فناوری رییس جمهوری است.

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی مینمایند.دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید. شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714517 تماس بگیرید.