بومی سازی دستگاه کرایوتراپی

ساخت دستگاه کرایوتراپی

پژوهشگران یک شرکت دانش بنیان ایرانی به دانش ساخت دستگاه کرایوتراپی یا سرمادرمانی دست یافتند و در حالی که نمونه وارداتی آن نزدیک به ۳ میلیارد تومان است، این دستگاه با قیمتی کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان در بازار عرضه می شود.

پژوهشگران یک شرکت دانش بنیان ایرانی به دانش ساخت دستگاه کرایوتراپی یا سرمادرمانی دست یافتند که این دستگاه با کاربرد چندگانه قادر است بیماری های زیادی را بهبود ببخشد یا کاملاً درمان کند.

این دستگاه دمای منفی 200 درجه را تامین می کند که این دمای منفی 200 درجه سانتی گراد توسط نیتروژن مایع تامین می شود و جوانان یک شرکت دانش بنیان در کشور این دستگاه که جایگزین روش سنتی سرمادرمانی است را با مهندسی معکوس در داخل کشور بومی سازی کردند. تحول سرمادرمانی در کشور از ویژگی های مهم این دستگاه است که کیفیتی مشابه نمونه خارجی دارد ضمن اینکه تاثیرات این دستگاه در بخش درمان بسیار زیاد است که از جمله آن کاهش التهابات، درمان رماتیسم، کاهش سردرد، درمان بی خوابی و استرس و کاهش وزن است.

بومی سازی دستگاه کرایوتراپی

مزایای کرایوتراپی

ساخت پروتئین در بدن ورزشکاران از دیگر مزایای کرایوتراپی است. ریکاوری و کم کردن دوران آسیب‌ دیدگی مهم ترین دغدغه ورزشکاران است که با استفاده از این دستگاه دوران آسیب‌ دیدگی ورزشکاران به نصف کاهش پیدا می کند؛ همچنین به کارگیری این دستگاه خطرات احتمالی استفاده از روش های سنتی سرمادرمانی را نظیر سرمازدگی، گشادی عروق خون، کاهش فشار خون و کاهش قدرت عضلات را نیز از بین می برد.

دهقان، عضو هیات مدیره این شرکت دانش بنیان گفت:‌ بیش از دو سال بر روی این محصول کار تحقیق و توسعه ای انجام شده است و یک سال بعد از این تحقیق و توسعه، نخستین نمونه آزمایشی ما اجرا شد؛ قیمت فروش دستگاه از 490 میلیون تومان شروع می شود و در چند مدل و آپشن عرضه می شود در حالی که نمونه وارداتی این دستگاه الان بین 2 میلیارد و 800 میلیون تومان تا 3 میلیارد تومان قیمت گذاری می شود.

تراکتی مشاور این شرکت دانش بنیان نیز گفت:‌ فعل و انفعالاتی که از طریق مایع نیتروژن داخل دستگاه انجام می گیرد، باعث می شود که بخار نیتروژن بر روی بدن افراد تاثیر بگذارد.

 

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی مینمایند.دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید. شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714517 تماس بگیرید.