۷۲ شرکت دانش بنیان توانمندی های خود را در عسلویه به نمایش گذاشتند

افتتاح نخستین نمایشگاه تخصصی حراست ، امنیت و فناوری اطلاعات در صنعت نفت، گاز

در راستای افتتاح نخستین نمایشگاه تخصصی حراست ، امنیت و فناوری اطلاعات در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در عسلویه ۷۲ شرکت فناور و دانش بنیان از سراسر کشور توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند.

این نمایشگاه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر و جمعی از مدیران و متخصصان صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور عرضه آخرین دستاوردها و توانمندی های فنی و دانش محور تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در این حوزه برگزار شده است.

افتتاح نخستین نمایشگاه تخصصی حراست ، امنیت و فناوری اطلاعات در صنعت نفت، گاز

حضور 72 شرکت فناور و دانش بنیان در نمایشگاه

نخستین نمایشگاه تخصصی حراست، امنیت و فناوری اطلاعات در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی حضور 72 شرکت فناور و دانش بنیان از سراسر کشور  تا 12 دی ماه  از سوی مرکز نمایشگاه های بین المللی پارس و شرکت پیشروان فناور کارن در محل دائمی نمایشگاه های پارس در عسلویه برپا شد.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر در آیین افتتاح این نمایشگاه با بیان اینکه از کسب و کارهای نوین در حوزه فناوری اطلاعات حمایت می کنیم اظهار داشت:

“در این نمایشگاه بستر لازم برای برقراری ارتباط میان شرکت های ارائه دهنده خدمات فناورانه و بهره برداران فراهم می شود.”

سعید زرین فر افزود:

“حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور در اولویت برنامه ها قرار دارد و در این راستا تسهیلات لازم در اختیار آنان قرار می گیرد.”

اهداف برگزاری نمایشگاه

تقویت و به روز رسانی سیستم های حراست و امنیت صنعت، نفت و گاز بر پایه فناوری های دانش بنیان، ارتقای سطح علمی و تلاش برأی بومی سازی تجهیزات و فناوری ها ، حمایت از نوآوری ‌ها و توسعه فرهنگ خود ایمنی از اهداف برگزاری این نمایشگاه به شمار می رود.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه تفاهم نامه ایجاد مرکز آموزش هوا فضای صنعت نفت میان شرکت مهارت گستر لیان مستقر در پارک علم و فناوری خلیج فارس و سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منعقد شد.

در افتتاح نخستین نمایشگاه تخصصی حراست ، امنیت و فناوری اطلاعات در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در عسلویه  از جدیدترین هواپیمای فوق سبک وارداتی کشور به منظور پایش های هوایی در مناطق صنعتی بهره برداری شد.

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی مینمایند.دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید. شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714517 تماس بگیرید.