دانش بنیان در گیلان

دانش بنیان در گیلان

مشاوره خدمات دانش بنیان در گیلان

گبلان یکی از شهری و صنعتی نشده ترین استان های ایران است که عمده فعالیت های اقتصادی خود را بر پایه کشاورزی، صید ماهی، پرورش زنبور عسل و صنایع خانگی و سنتی معطوف کرده است. همین موضوع در کنار رشد بی نظیر رشت به عنوان یکی از صنعتی ترین شهرستان های ایران، به ویژه در تولید نیرو از منابع تجدید پیر سبب شده تا محیط و زمینه برای رشد و شکوفایی بسیاری از شرکت های دانش بنیان مطرح شود. از این رو بسیاری از نخبگان کشوری، فعالان اقتصادی و بسیاری از افراد به دنبال تاسیس و راه اندازی اناع شرکت های دانش بنیان در ایران استان زیبا هستند. دولت نیز با مامور کردن معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای اعطا گواهی دانش بنیان در گیلان ، کمک های شایانی را برای علاقه مندان و فعالان صنعتی و اقتصادی در این استان فراهم کرده است.

در استان زیبای گیلان می توان انوع صنایع مربوط با کشاورزی های رایج در منطقه همچون، کارخانه های برنجکوبی، کارخانجات ریسندگی، کارگاه ها و کارخانه های تولید چای اشاره داشت که هر کدان نیاز مند شرکت ها و صنایع دیگر در کنار خود برای بهره مندی بیشتر و همچنین رشد و بالندگی بالاتر خواهند بود. از سمتی باید این موضوع را در نظر داشت که وجود زمینه های گسترده برای فعالیت، موجب شده تا شرکت ها، کارخانجات، موسسات و بسیاری از مراکز اقتصادی دیگر به سمت فعالیت در این استان سوق پیدا کرده و رقابت برای کسب بازار بهتر و فروش بیشتر بسیار بالا گرفته شود. بنابر این نیاز است تا با در اختیار داشتن امتیازات و ابزار های بسیار متنوع و کاربردی شرایط را برای رشد و توسعه کسب و کار همواره در نظر داشت.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   دانش بنیان در تبریز

دانش بنیان در گیلان

مشاوره ثبت شرکت دانش بنیان در گیلان

شبکه دانش بنیان ایران، به عنوان یکی از بزرگترین و مجرب ترین مراکز مشاوره دانش بنیان در ایران افتخار دارد تا با در اختیار گرفتن برترین کارشناسان و ارزیابان کشوری به ارائه خدمات متنوع و مختلف به مدیران عامل، موسسان و مالکان شرکت ها خواهد پرداخت. این گروه مشاوره کمک خواهد کرد تا مسیر برای اخذ گاهی دانش بنیان آسان تر شده و بتوان در سریع ترین زمان ممکن این گواهی را کسب و از خدمات مختلف آن بهره برد. امتیازات مختلف و متنوعی برای شرکت های دانش بنیان وجود دارد اما باید در نظر داشت که دانش بنیان شدن صرفا یک گواهی بوده که و ارتباطی با نام شرکت و یا موسسه نخواهد داشت. به این معنا که اضافه کردن کلمات دانش بنیان به ابتدای نام شرکت غیر منطقی و غیرضروری خواهد بود.


همچنین در دانش بنیان ایران می خوانید:

مشاوره دانش بنیان در کرمانشاه

تسهیلات شرکت های دانش بنیان


از امتیازات مختلفی که این گواهی برای شرکت ها در نظر گرفته است می توان به انواع تسهیلات بانکی با بهره کم و باز پرداخت بلند مدت، انواع معافیت های مالیاتی و سربازی، استفاده از اماکن مسکونی در قالب تجاری، تسهیل در صادرات و واردات و موارد بسیاری دیگر اشاره کرد. بهره مندی از هرکدام این امتیازات منوط به شرایط و عوامل خاصی است که می توان در بخش تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان مربوطه در خصوص آن ها مطلوع و از آن ها بهره مند شد.


با توجه به اینکه حوزه برق و الکترونیک بیشترین حجم فعالان دانش بنیان در کشور را داراست، عجیب نیست که اکثریت شرکت های مستقر در استان گیلان در این زمینه فعالیت می کنند. از میان ۷۳ شرکت دانش بنیان فعال در استان گیلان، نزدیک به نیمی از این تعداد تا اسفند ۱۴۰۰ در زمینه برق، الکترونیک، لیزر و فوتونیک مشغول به فعالیت بوده اند که نشان دهنده اهمیت و نیاز به توسعه در این زمینه می باشد. این امر همچنین اثبات می کند که استان گیلان قادر است در درازمدت به یکی از مراکز اصلی کار و فعالیت در این زمینه ها بدل گردد.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.