دانش بنیان در کرمانشاه

دانش بنیان در کرمانشاه

خدمات مشاوره دانش بنیان در کرمانشاه

استان کرمانشاه به مرکزیت کلان شهر کرمانشاه به عنوان یکی از مقاصد گردشگری و صنعتی بسیار پر قدرت در ایران شناخته می شود که با توجه به سابقه درخشان خود موفق به کسب جایگاه ویژه ای در میان مدیران صنایع و اتاق های اصناف بوده است. از کارخانه جات تولید محصولات صنعتی مانند آسفالت و قیر تا تولید انواع مواد غذایی در این استان صورت می گیرد. همین موضوع سبب شده تا بازار پر رقابتی در این استان میان صنایع مختلف صورت گیرد. هر مدیر عاملی و یا مالکی می داند که در بازار امروز ایران، داشتن امتیازات خاص دولتی، برگ برنده شرکت و یا موسسه خود خواهد بود. یکی از این امتیازات بی شک دانش بنیان شدن است گواهینامه ای که توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صادر و دارای امتیازات موثری برای پیروزی در هر صنعتی خواهد بود.

پیش از هر چیز باید به این موضوع اشاره کرد که دانش بنیان شدن، منوط به درج این کلمه در نام شرکت و یا موسسه نیست و حتی لزومی ندارد که موسسه و یا شرکت در همان ابتدای کار اقدام به کسب این گواهینامه نماید. بلکه دانش بنیان صرفا گواهی نامه ایست، نشان دهنده و ثابت کننده بر این موضوع که محصول و یا خدمتی که توسط این شرکت و یا موسسه ارائه می شود دارای تکنولوژی پیشرفته و کاملا بومی خواهد بود. تمامی این امور در کنار یکدیگر دلیلی است بر این امر که استفاده از مشاورین متبحر در هنگام اقدام برای اخذ این گواهی لازم الجرا بوده و می تواند در سرعت بخشیدن به روند کاری موثر واقع شود.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   دانش بنیان در قزوین

 

دانش بنیان شدن شرکت ها در کرمانشاه

شبکه دانش بنیان ایران، با سابقه درخشان خود در این حوزه افتخار دارد که با در اختیار گرفتن برترین کادر کشوری شامل متخصصان دانش بنیان در هر زمینه ای، ارزیابان برتر کشوری و آشنایی و مهارت کافی در مراحل مختلف آماده ارائه خدمات گوناگون به مدیران عامل و موسسان عزیز در هر منطقه از ایران به ویژه استان کرمانشاه است. در این گروه تلاش شده است تا مراحل مختلف با توجه به نیاز مالکان و مدیران عامل هم سو شده تا در ساده ترین حالت ممکن اقدام بتوانند گواهی مورد نظر را اخذ نمیاند. یکی از مواردی که در دانش بنیان شدن بسیار موثر است، استفاده از تجربه و مهارت های ارزیابانی است که در حوزه های مختلف فعالیت کرده و به خوبی می توانند نیاز های هر شرکتی را بر طرف سازند.

در شبکه دانش بنیان ایران، مشاوره در تمامی حوزه های دانش بنیان پزشکی، صنعتی و نیمه صنعتی، شرکت های خلاق و نوآور و بسیاری از پروژه های ریز و کلان صورت خواهد گرفت. به منظور تحقق شعار حمایت از تولید ملی و مانع زدایی ها، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری جمعی از نخبگان کشوری و هم جهت شدن با گروه های مشاوره در حوزه دانش بنیان تلاش دارد تا نیاز های شرکت ها و کارخانجات تولیدی و خدماتی را در سراسر ایران بر طرف ساخته تا بتوانند با خیالی آسوده به تولید محصولات مورد نظرشان تمرکز کرده باشند. یکی از مهم ترین این امتیازات، بهره گیری از مکان های مسکونی به منظور تجاری است که صرفا در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار خواهد گرفت. شما می توانید برای کسب اطلاعات بشتر در این خصوص با شبکه دانش بنیان ایران در تماس باشید تا خدمات مشاوره دانش بنیان در کرمانشاه را به خوبی مورد ارزیابی قار دهید.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   دانش بنیان در بوشهر

استان کرمانشاه با وجود دارا بودن پالایشگاه کرمانشاه و فعالیت های گسنرده کشاورزی، در سالیان اخیر تعداد قابل توجهی شرکت نوپای دانش بنیان ثبت نموده است که به توسعه روزافزون و پتانسیل های قابل توجه در این منطقه اشاره دارد. با توجه به ابعاد این استان و جمعیت آن، تعداد ۶۲ شرکت دانش بنیان تا انتهای سال ۱۴۰۰ آمار نسبتاً مناسبی است. با این حال تنوع گسترده شرکت های فعال در این استان نشان می دهد که برنامه خاصی برای توسعه اقتصاد دانش بنیان در این منطقه در نظر گرفته نشده است.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.