دانش بنیان در ایلام

دانش بنیان در ایلام

خدمات مشاوره دانش بنیان در ایلام

با نگاهی به پیشینه استان زیبای ایلام، پیش از دهه ۵۰ می توان دریافت که زندگی ساده، کوچ نشینی و عشایری در این استان رونق داشته است. اما پس از آن و با توجه به زمینه های بسیار قوی این استان، تلاش دولت ها بر آن شد تا با ایجاد فضایی رقابتی و موثر سبب رونق صعنت در این استان شوند. از این رو پس از پایان جنگ تحمیلی و همراه با بازسازی های انجام شده شهرک های کوچک و بزرگ صنعتی با هدف رشد اقتصادی و صنعتی در استان پدیدار شد. در پی این شکوفایی، تاسیس و راه اندازی انواع شرکت ها، موسسات، کارخانجات تولیدی کوچک و بزرگ فضایی بسیار حساس را در این استان به وجود آورد. همین امر را می توان دلیل دانست بر وجود شرکت های دانش بنیان در ایلام.

پیروزی در این رقابت های تنگاتنگ لازمه داشتن ابزار های رشد و ترقی است تا مسیر را برای شرکت ها و موسسات هموار تر سازد. از سمت دیگر با توجه به تاکید رهبر انقلاب مربوط به تولید ملی و مانع زدایی ها، دولت ها در تلاش هستند تا با حذف موانع موجود بر رسر راه تولید، رشد و بالندگی کشور را رقم زنند. همین دو عامل در کنار یکدیگر سبب شد تا اهمیت گواهینامه دانش بنیان، بیش از پیش بر مدیران عامل شرکت ها، موسسان عزیز و مالکان کارخانجات روشن شود. این گواهی با در اختیار داشتن فواید و امتیازات گوناگون، سبب می شود تا مسیر رشد و بالندگی برای این شرکت ها و موسسات هموار تر شود.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   دانش بنیان در چابهار

دانش بنیان در ایلام

 

مشاوره ثبت شرکت های دانش بنیان در ایلام

شبکه دانش بنیان ایران، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه مشاوره در ایران، افتخار دارد با در اختیار گرفتن برترین کادر کشوری در کنار برترین ارزیابان با تجربه، در میان سیاست های کاری خود، ارائه انواع مشاوره ثبت شرکت های دانش بنیان در استان ایلام را نیز در نظر گرفته است. از این پس مدیران عامل، صاحبان کسب و کار های کوچک و بزرگ می توانند با مراجعه به بخش تماس با ما و برقراری ارتباط با مشاورین شبکه دانش بنیان ایران، بهترین اقدامات را در خصوص اخذ گواهی دانش بنیان در فعالیت های خود قرار دهند. لازم به ذکر است که دانش بنیان شدن هیچ ارتباطی با نام شرکت نداشته و نیازی نیست که در همان ابتدای تاسیس شرکت از کلمه دانش بنیان در نام شرکت بهره برد چرا که این کلمه صرفا برای شرکت ها و موسساتی به کار برده می شود که تولیداتی مطابق با استاندارد های دانش بنیان داشته باشند.

متولی ارائه و صدور این گواهی نامه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است که در سال های اخیر تلاش کرده تا با ارائه هر چه آسان تر و ساده تر کردن فرایند اخذ دانش بنیان، شرکت ها و موسسات بیشتری را تحت پوشش خود قرار دهد. از این رو شبکه دانش بنیان ایران نیز تلاش کرده است تا با ارائه خدمات مشاوره ای در شرایط را برای دانش بنیان شدن شرکت ها و موسسات به گونه ای طراحی کند تا در سهولت تمام این گواهی را اخذ کرده و از مزایای بی شمار آن بهره مند شوند. لازم به ذکر است که از این پس شرکت ها و موسستا می توانند با مراجعه به بخش تماس با ما از خدمات متنوع این شرکت در خصوص مشاوره دانش بنیان در ایلام مطلع و بهره مند شوند.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   دانش بنیان در ارومیه

استان ایلام به عنوان یکی از استان های کمتر برخوردار کشور، میزبان تنها ۱۹ شرکت دانش بنیان تا اسنفد ۱۴۰۰ بوده است. فعالیت شرکت ها در این استان به طور عمده در دو حوزه فناوری اطلاعات و برق و الکترونیک تقسیم بندی شده است. حوزه برق و الکترونیک بیش از تمامی حوزه های دیگر دانش بنیان شرکت فعال دارد و بالا بودن تعداد فعالان آن در ایلام آنچنان عجیب نیست، ولی فراوانی شرکت های فناوری اطلاعات، نوید حضور نخبگان دیده نشده در این استان را می دهد که نیازمند حمایت و توجه بیشتر نهادهای مسئول هستند.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.