دانش بنیان در بندرعباس

دانش بنیان در بندرعباس

خدمات مشاوره دانش بنیان در بندرعباس

بندرعباس به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تجاری ایران و پل بزرگی از کشور به سایر دنیا است چرا که با ورود و پهلو گرفتن بسیاری از کشتی های صادراتی و وارداتی بخش بزرگی در سهم اقتصادی کشور بر جای خواهد گذاشت. از این رو شرکت ها و موسسات بسیار متنوعی در این شهر و استان شروع به فعالیت کرده اند که در حوزه ها و زمینه های بسیار متنوعی از جمله صادرات و واردات بسیاری از محصولات، حوزه های کشاورزی، شرکت ها و موسسات پزشکی و بسیاری از حوزه های دیگر فعالیت می کنند. با توجه به این مسائل و موراد، و با توجه به تحقق بخشیدن به شعار رونق تولید و حمایت از مانع زدایی ها، دولت در تلاش است که با اتخاذ امتیاز های بسیاری به این شرکت ها و موسسات راه را برای آن فعالیت های آن ها هموار کند. دانش بنیان در بندرعباس مهم ترین اقدام دولتی ها بوده است.

نتیجه این تلاش ها و فعالیت ها، در نظر گرفتن گواهی نامه های دانش بنیان به این شرکت ها و موسسات بوده است که این گواهی با در نظر گرفتن امتیازات و شرایط مختلف تلاش می کند تمامی شرکت ها و موسسات فعالیت های خود را به صورت هموار و بدون دغدغه انجام دهند. یکی از این امتیازات، هموار سازی راه برای صادرات محصولات دانش بنیان است که به مدیران عامل، مالکان و موسسان تولیدی ها و شرکت ها امکان می دهد تا محصولات خود را پس از تولید به سایر کشور ها ارسال نمایند. اما پیش از هر اقدامی در این خصوص لازم است تا با مشاورین و ارزیابان برتر تماس گرفته و از تجربیات آن ها بهره مند شد.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   دانش بنیان در خراسان جنوبی

دانش بنیان در بندرعباس

 

دانش بنیان شدن شرکت ها در بندرعباس

شبکه دانش بنیان ایران، به عنوان یکی از بزرگترین و پر افتخار ترین گروه های مشاوره دانش بنیان در ایران، افتخار دارد که با در اختیار گرفتن برترین مشاوران این حوزه، برترین ارزیابان کشوری، مشاوره ای پر ثمر را برای مدیران به ارمغان بیاورد. یکی از مهم ترین افتخارات این شرکت، هموار سازی راهی برای صادرات محصولات دانش بنیان است که می توان پس از اخذ این گواهی از سمت مدیریت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آن پرداخت. اما باید به این نکته توجه داشت که دانش بنیان شدن صرفا به منظور وجود این نام پیش از نام شرکت و یا در هنگام تاسیس نیست و صرفا یک گواهینامه به منظور ارائه محصولاتی با فناوری روز دنیا و کاملا بومی خواهد بود.

صادرات محصولات دانش بنیان نیازمند تعریف فرآیندی کارآمد است که در چارچوب مشخصی محقق می‌گردد. لذا نخستین گام صادرات دانش بنیان شناخت پیش‌نیازهای صادراتی و مرتفع ساختن آن‌ها به منظور پر رنگ شدن و مشخص شدن چارچوب فرآیند صادراتی می‌باشد. مشاوره صادرات دانش بنیان ، عارضه‌یابی و تدوین نسخه صادراتی امریست که با حضور در بازارهای بین‌المللی و کسب تجربه امکان‌پذیر می‌باشد و از آنجایی‌ که این مهم برای شرکت‌های دانش بنیانی که در برنامه ورود به بازارهای بین‌المللی را دارند، روندی زمان‌ بر و هزینه‌ بر است، کریدور بخشی از این موضوع را در قالب تدوین نسخه صادراتی تسهیل می‌نماید.

همچنین با توجه به اینکه آشنایی با قوانین تجارت، بازاریابی بین‌المللی و فرآیندهای صادرات محصولات و دسترسی به منابع اطلاعاتی مرتبط با این حوزه‌ها از جمله نیازهای اولیه شرکت‌های دانش ‌بنیان در مسیر مشاوره صادرات دانش بنیان است. معاونت به منظور توسعه صادرات شرکت‌های دانش بنیان، تأمین این اطلاعات را بصورت جامع در بخش پیشخوان مشاوره صادرات در نظر گرفته است

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.