نقش رویداد های جذب سرمایه گذار در توسعه کسب و کارهای دانش بنیان

رویدادهای جذب سرمایه گذار برای شرکت های دانش بنیان

رویدادهای جذب سرمایه گذار نقش مهمی در توسعه شرکت های دانش‌بنیان و تجاری سازی محصولات آن مثل نانوفناوری و زیست‌فناوری ایفا می‌کنند و با جلب حمایت صاحبان سرمایه، می توان زمینه تولید و تجاری‌سازی کسب و کارهای دانش بنیان فراهم کرد. در ادامه به بررسی دقیق تر این موضوع خواهبم پرداخت.

تجاری سازی محصولات دانش بنیان

اگرچه شرکت‌های دانش‌‎بنیان با تولید کالا و ارائه خدمات دانش بنیان کاری مهم و سرنوشت‌ساز انجام می‌دهند، اما نقش‌آفرینی این شرکت‌ها در عرصه جامعه و ایجاد ارزش افزوده، نیازمند ایجاد زمینه تجاری‌سازی است. عرضه محصولات و خدمات به بازار تجاری نیازمند ارتباط میان صاحبان سرمایه و شرکت‌ها است و رویدادهای فناورانه به تحقق این ارتباط کمک می‌کنند. مهم ترین هدف این رویداد در واقع جذب سرمایه برای طرح های منتخب فناورانه‌ای است که می‌توانند نیازی از صنایع و کسب و کارها را تأمین کنند.

این رویداد فرصتی را فراهم می‌آورد تا سرمایه گذاران و صاحبان صنایع مرتبط نیز برای حضور در این رویداد،  با برگزاری نشست‌های گوناگون با یکدیگر مذاکره کنند و ضمن ارائه توانمندی‌های خود، زمینه توسعه کسب و کارهای فناور و دانش‌بنیان در عرصه صنعت فراهم شود. در این رویداد، سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع با جدیدترین فناورانه و کسب وکارهای دانش بنیان حوزه کاری خود که توسط فعالان فناور خلاق و نوآور بومی ایجاد شده‌اند آشنا می‌شوند.

رویدادهای جذب سرمایه گذار برای شرکت های دانش بنیان

معرفی ایده‌های نوآورانه و کسب و کارهای دانش بنیان

چهارشنبه ۲۶مهرماه سال جاری با معرفی ایده‌های نوآورانه و کسب و کارهای دانش بنیان، برگزاری پانل‌های تخصصی و نشست‌های مذاکره میان صاحبان کسب و کارها و سرمایه‌گذاران در اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.

در نخستین بخش این رویداد، پانل تخصصی تجهیزات پزشکی از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح و پانل تخصصی و فناوریهای پیشرفته  نانو و زیست‌فناوری، از ساعت ۱۴ تا ۱۷ ۲۶مهرماه سال جاری با حمایت پارک فناوری پردیس، مرکز فن بازار ملی ایران و شرکت توسعه ارتباطات بازار شریف  در  اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.