نقش رویداد های جذب سرمایه گذار در توسعه کسب و کارهای دانش بنیان

رویدادهای جذب سرمایه گذار برای شرکت های دانش بنیان

رویدادهای جذب سرمایه گذار نقش مهمی در توسعه شرکت های دانش‌بنیان و تجاری سازی محصولات آن مثل نانوفناوری و زیست‌فناوری ایفا می‌کنند و با جلب حمایت صاحبان سرمایه، می توان زمینه تولید و تجاری‌سازی کسب و کارهای دانش بنیان فراهم کرد. در ادامه به بررسی دقیق تر این موضوع خواهبم پرداخت.

تجاری سازی محصولات دانش بنیان

اگرچه شرکت‌های دانش‌‎بنیان با تولید کالا و ارائه خدمات دانش بنیان کاری مهم و سرنوشت‌ساز انجام می‌دهند، اما نقش‌آفرینی این شرکت‌ها در عرصه جامعه و ایجاد ارزش افزوده، نیازمند ایجاد زمینه تجاری‌سازی است. عرضه محصولات و خدمات به بازار تجاری نیازمند ارتباط میان صاحبان سرمایه و شرکت‌ها است و رویدادهای فناورانه به تحقق این ارتباط کمک می‌کنند. مهم ترین هدف این رویداد در واقع جذب سرمایه برای طرح های منتخب فناورانه‌ای است که می‌توانند نیازی از صنایع و کسب و کارها را تأمین کنند.

این رویداد فرصتی را فراهم می‌آورد تا سرمایه گذاران و صاحبان صنایع مرتبط نیز برای حضور در این رویداد،  با برگزاری نشست‌های گوناگون با یکدیگر مذاکره کنند و ضمن ارائه توانمندی‌های خود، زمینه توسعه کسب و کارهای فناور و دانش‌بنیان در عرصه صنعت فراهم شود. در این رویداد، سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع با جدیدترین فناورانه و کسب وکارهای دانش بنیان حوزه کاری خود که توسط فعالان فناور خلاق و نوآور بومی ایجاد شده‌اند آشنا می‌شوند.

رویدادهای جذب سرمایه گذار برای شرکت های دانش بنیان

معرفی ایده‌های نوآورانه و کسب و کارهای دانش بنیان

چهارشنبه ۲۶مهرماه سال جاری با معرفی ایده‌های نوآورانه و کسب و کارهای دانش بنیان، برگزاری پانل‌های تخصصی و نشست‌های مذاکره میان صاحبان کسب و کارها و سرمایه‌گذاران در اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.

در نخستین بخش این رویداد، پانل تخصصی تجهیزات پزشکی از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح و پانل تخصصی و فناوریهای پیشرفته  نانو و زیست‌فناوری، از ساعت ۱۴ تا ۱۷ ۲۶مهرماه سال جاری با حمایت پارک فناوری پردیس، مرکز فن بازار ملی ایران و شرکت توسعه ارتباطات بازار شریف  در  اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.