میزبانی نمایشگاه شهر هوشمند هند از شرکت های دانش بنیان ایران

ارتباط با حمایت های حوزه دانش بنیان

شرکت در نمایشگاه های بین المللی و دعوت به حضور مجموعه های دانش بنیان یکی از اصول حمایت های دانش بنیان به شمار می رود که در راستای کمک به این قبیل شرکت ها برای جذب سرمایه و ارتباط برقرار کردن با مشتریان و بازارهای جدید صورت می گیرد. با توجه به اهمیت این حوزه، با برگزاری هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند هند شاهد اعلام فراخوان برای شرکت های فعال در این حوزه هستیم.

جزئیات برگزاری پاویون

این پاویون با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌ بنیان ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در نمایشگاه شهر هوشمند هندو برپا می‌ شود. شرکت ‌های دانش ‌بنیان می ‌توانند برای توسعه بازار محصولات خود از این فرصت مناسب استفاده کنند و حضور مجموعه های مختلف با تخصص های گوناگون آزاد خواهد بود. پاویون نمایشگاه مذکور که از ۷ تا ۹ فروردین‌ سال ۱۴۰۲ در هند برپا می‌ شود، بر موضوعاتی همچون بر ارتباطات، فناوری در شهرها، فناوری های نوین ارتباطی در راستای برنامه‌ های هند برای توسعه شهرهای هوشمند در این کشور متمرکز است.

نمایشگاه شهرهای هوشمند هند از سال ۲۰۱۵ کار خود را آغاز کرد و اکنون به عنوان بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس آسیا در این زمینه شناخته می‌شود. در این نمایشگاه تلاش می شود فناوری‌ های تحول ‌آفرین با ستون ‌های کلیدی توسعه شهری ترکیب شده و فناوری اطلاعات و ارتباطات هوشمند، ساختمان ‌های هوشمند، انرژی هوشمند، محیط هوشمند و تحرک شهری همگی به عنوان نقاط تمرکز مجموعه های حاضر مورد توجه قرار بگیرند. همچنین، این رویداد بستری برای ارتباطات عمیق‌ تر و راه‌حل‌ های عملی برای مشکلات شهری فراهم می‌ کند

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   شرایط استفاده شرکت های دانش بنیان از معافیت مالیاتی

علاقمندان به حضور در این پاویون تا ۲۱ بهمن ماه برای ثبت نام از طریق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فرصت دارند.

 

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.