برگزاری نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰

حضور دانش بنیان ها در نمایشگاه جیتکس

۲۰ شرکت‌ و شتاب دهنده دانش بنیان در چهلمین دوره نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰ بخش FUTURE STARS از ۶ تا ۹ آذر ۹۹ در دوبی شرکت می کنند.

نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰ با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده می شوند.

در این راستا صندوق نوآوری و شکوفایی ۲۰ تیم منتخب آموزش دیده و دارای ارایه انگلیسی را برای اعزام به نمایشگاه جیتکس بخش ستاره های آینده یا FUTURE STARS آماده می کند، همچنین برای تامین مالی این پروژه نیز کریدور صادرات و ستاد اقتصاد دیجیتال به عنوان حامی اضافه شده اند و با صندوق نوآوری همکاری خواهند کرد.

حضور دانش بنیان ها در نمایشگاه جیتکس

نحوه ثبت نام در نمایشگاه جیتکس

صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد: نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰ در آذر ۹۹ در حوزه های تجارت الکترونیک، سلامت، شهر هوشمند، سفر و گردشگری، بلاک چین، آموزش، حمل و نقل، نرم افزار و رسانه های دیجیتال و اجتماعی برگزار می شود، این صندوق برای افزایش بازدهی حضور شرکت ها در نمایشگاه و توسعه صادرات محصولات دانش بنیان از سه ماه قبل روند آماده سازی تیم های منتخب را آغاز کرده است.

روند آماده سازی به این شکل است که شرکت های دانش بنیان یا عضو در شتاب دهنده دانش بنیان می توانند برای ثبت نام تا ۸ مرداد ماه از طریق سامانه غزال اقدام کنند، بعد از این زمان شرکت ها از منظر دارا بودن محصول نهایی تولید شده، ظرفیت صادرات و دانش بنیان بودن ارزیابی می شوند.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   مبدل ولتاژ مستقیم

اهداف برگزاری نمایشگاه جیتکس

پس از احراز شرایط لازم وارد کمپ آموزشی شده و برای تهیه فایل های صادراتی آموزش می بینند،  همچنین برای انجام تعاملات بین المللی، آشنایی با قوانین و ضوابط بین المللی به مدت یک ماه در کارگاه های مرتبط شرکت می کنند، در این مدت بروشور، کاتالوگ و کلیپ تبلیغاتی آن ها نیز به زبان انگلیسی تهیه می شود.

از آنجایی‌که تا ۱۵ شهریور تیم های منتخب باید انتخاب و نهایی شوند، این کمیته متشکل از نمایندگانی از صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خواهد بود و در نهایت از بین تیم های آموزش دیده، ۲۰ تیم، انتخاب و به عنوان نماینده های ایران در پاویون جمهوری اسلامی حضور می یابند.

تیم های منتخب علاوه بر ارایه توانمندی های خود در نمایشگاه جیتکس می توانند در رویدادهای جذب سرمایه و مسابقات این نمایشگاه نیز شرکت کنند.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.