حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه دائمی قرقیزستان

حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه و فروشگاه دائمی قرقیزستان

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همراهی صندوق نوآوری و شکوفایی جهت کمک به شرکت های دانش بنیان در نظر دارند برای حمایت از حضور آن‌ها در نمایشگاه و فروشگاه دائمی محصولات این حوزه  واقع در شهر بیشکک قرقیزستان اقدام نمایند و نحوه ثبت نام در ذیل توضیح داده شده است.

در راستای حمایت از ورود محصولات دانش بنیان به بازارهای صادراتی جدید، بخشی از هزینه‌های حضور شرکت‌ها در نمایشگاه‌های خارج از کشور توسط معاونت پرداخت می‌گردد. این حمایت در راستای معرفی توانمندی‌های شرکت‌ها و به منظور توسعه بازار صادرات محصولات، گسترش سهم بازار کالاها و خدمات صادراتی کشور در حوزه‌های با فناوری بالا و زمینه‌سازی برای ورود مناسب شرکت‌های دانش بنیان در بازارهای بین‌المللی تدوین شده است.


همچنین بخوانید: 

ثبت شرکت دانش بنیان


حمایت از شرکت های دانش بنیان در حوزه بین المللی

کمک به شرکت های دانش بنیان

این نمایشگاه با هدف فروش محصولات در سه کشور قرقیزستان، تاجیکستان و قزاقستان برگزار شده و در این نمایشگاه خدمات بازاریابی اختصاصی، تبلیغات، عقد قرارداد فروش خارجی، مشاوره حقوقی و قانونی به منظور کمک به شرکت های دانش بنیان ارائه خواهد شد.

نحوه ثبت نام

از کلیه شرکت های علاقه مند در خواست می گردد، تقاضای خود را تا تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ به شماره تماس ۰۲۱-۸۸۹۸۷۱۳۱ و ۰۲۱-۸۸۹۸۸۴۹۱ و تلفن همراه ۰۹۱۰۰۳۹۱۲۴۵ سرکار خانم قربانیان اعلام نمایند.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.