پرونده الکترونیک پزشکی

نرم افزار حوزه سلامت

مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: پزشکان با استفاده از نرم افزار طراحی شده در مجموعه ما تاکنون موفق به رمزگشایی دو هزار پرونده پزشکی شده اند.

امین اردشیردوانی مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اظهار کرد: هر برند موفق با یک ایده آغاز شده و با استعداد، تلاش و توانایی تیم مدیریتی و پرسنلی متعهد پیشرفت می کند. شروع فعالیت شرکت ما با تکیه بر دانش و تخصص عالی در حوزه ی تحلیل داده های ژنتیکی، از طریق آشنایی با پارک فناوری پردیس و تایید بنیاد ملی نخبگان بود.

او ادامه داد: شرکت ما در مدت زمان کوتاهی موفق به اخذ نمایندگی از شرکت ماکروژن اروپا شد و در عین حال توانست به یک شرکت دانش بنیان تبدیل شود. در بسیاری از امور تشخیصی مبتنی بر تست های ژنتیکی و ارائه محصولات اختصاصی به بیماران، فعالیت کند و هم اکنون یکی از پیشروترین شرکت های ارائه دهنده محصولات و خدمات سلامت دیجیتال در کشور است. محصولات مجموعه ما در این برهه از زمان در خنثی سازی تحریم های ظالمانه تاثیر بسزایی داشته است.

اردشیردوانی بیان کرد: تیم ما تلاش دارد تا با ارائه خدماتی متفاوت و بروز، شاخص سلامت کشور را ارتقا بخشیده و در سطح استاندارد‌های جهانی قرار دهد. از طریق فرآیند‌های بومی سازی، آموزش و بهره برداری از منابع داخلی، فاصله خود را با رقبای خارجی به میزان قابل توجهی کاهش داده ایم تا پاسخگوی نیاز‌های هموطنان عزیز در داخل کشور باشیم.

پرونده پزشکی الکترونیک

تست تشخیص سرطان

مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: شرکت ما در اولین محصول تولیدی خود با فراهم آوردن زیرساخت های مناسب موفق به ارائه خدمات آنالیز داده با رعایت استاندارد‌های جهانی شد. این نرم افزار مبتنی بر تجزیه و تحلیل کلان داده‌ های ژنتیکی است که در حال حاضر تنها نمونه داخلی و بومی سازی شده موجود در کشور محسوب می شود.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   صادرات یک میلیارد دلاری شرکت‌های دانش‌بنیان

او ادامه داد: این محصول امکانی را برای پزشکان، متخصصان و محققان فراهم آورده است تا در مدت زمانی کوتاه منشا ایجاد بیماری را بر اساس اطلاعات ژنتیکی فرد بیمار شناسایی کنند، زیرا این پلتفرم دارای ساختاری پیچیده و در عین حال امکانات منحصر به فردی است که تا کنون موفق به رمزگشایی حدود ۲۰۰۰ پرونده پزشکی بر پایه همکاری با بیش از ۳۵ مرکز آزمایشگاهی، بیمارستانی و تحقیقاتی شده است.

اردشیر دوانی گفت: استفاده از بروز‌ترین منابع اطلاعات تخصصی پزشکی این سامانه را به ابزاری قدرتمند و قابل استناد تبدیل کرده است. همچنین استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی موجب ارتقای کیفیت آنالیز و صرفه جویی در زمان می شود.

مدیر عامل این شرکت بیان کرد: در کنار محصولات دانش بنیان، شرکت ما به جهت برآورده کردن نیاز هموطنان در زمینه تشخیص سرطان موفق به اخذ نمایندگی شرکت invitae آمریکا در خصوص انجام تست های تشخیصی سرطان شده است. همچنین نمایندگی چندین شرکت معتبر اروپایی، آسیایی، استرالیایی دیگر را در زمینه های مختلف برای خدمت رسانی به متخصصان آزمایشگاهی و ژنتیکی کشور دریافت کرده است.

او درباره همکاری با شرکت های خارجی عنوان کرد: شرکت ما با همکاری آزمایشگاه ژنتیک پزشکی امید و شرکت DataR انگلیس یک گام در این حیطه فراتر گذاشته به طوری که  با استفاده از تست های تخصصی مبتنی بر لیکوئید بیوپسی به ارائه روش های شخصی سازی شده درمان می پردازد و امیدوار است تا به این وسیله با روش های نوین و دقیق امید به درمان و زندگی را در بیماران سرطانی افزایش دهد.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.