کنترل کننده های الکترونیکی

خدمات فنی مهندسی شرکت های دانش بنیان

کنترل کننده های الکترونیکی در پالایشگاه ها

یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید قطعات کنترل کننده های الکترونیکی در حوزه های گوناگون صنایع پالایشگاهی و نیروگاهی شد.

سید سجاد طباطبایی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان با اشاره به طراحی و ساخت تجهیزات و قطعات الکترونیکی و الکترومکانیکی گفت: علاوه بر تولید این تجهیزات، کار بازسازی و تعمیرات اساسی این تجهیزات در کشور را انجام می دهیم. همچنین در حوزه اجرای پروژه های اتوماسیون، مانیتورینگ، ابزار دقیق، تحقیق و توسعه و بومی سازی تجهیزات صنعتی فعالیت داریم.

این فعال فناور از ارائه محصولات و خدمات فناورانه به صنایع گوناگون و بالادستی کشور گفت و ادامه داد: صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی و دیگر صنایع از محصولات بهره برده اند. این محصولات با توانمندی های نوآورانه و بومی سازی فناوری های روز دنیا از جمله اهداف این شرکت است.

مدیرعامل شرکت با اشاره به طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیکی و الکترومکانیکی بیان کرد: متخصصان این شرکت دانش بنیان، توانایی طراحی سخت‌ افزار و بردهای مدار چاپی و قطعه های دستگاه های الکترونیکی مانند رله ها را در کشور دارند.

طباطبایی، با اشاره به طراحی و ساخت انواع بردهای میکروالکترونیک و پشتیبانی فنی از آن ها گفت: ساخت ماژول DC و AC مربوط به سیستم کنترل SCR، باکس اندازه گیری حجم و فشار، راه انداز چیلرهای صنعتی، نمایشگر سیستم اندازه گیری غلظت گل حفاری و سیستم تصفیه بخار روغن برخی از تولیدات این شرکت دانش بنیان به شمار می رود.

 

خدمات فنی مهندسی شرکت های دانش بنیان

تولید کنترل کننده های الکترونیکی در ایران

وی با اشاره طراحی و اجرای انواع پروژه های اتوماسیون و ابزار دقیق، افزود: از دیگر توانمندی های این شرکت دانش بنیان می توان به طراحی کارت راه انداز، ساخت کارت شبکه یونی پرو، برد نشانگر دور در دقیقه، برد گشتاور، انواع تابلوهای ضد انفجار، مخازن گل حفاری اشاره کرد.

این فعال فناور همچنین با اشاره به توانمندی در تعمیر و بازطراحی تجهیزات الکترونیک، ادامه داد: رگولاتورهای ولتاژ اتوماتیک، دستگاه بسته بندی و وزن کشی دیجیتال که عمدتاً در صنایع بسته بندی و صنایعی که به دقت بالایی در فرآیند بسته بندی نیاز دارند، تعمیر منابع تغذیه بدون وقفه که نیروگاه‌های تولید برق مورد استفاده قرار می گیرند. بخشی از تجهیزات این حوزه به شمار می رود.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان از ایجاد اشتغال برای متخصصان و دانش آموختگان دانشگاهی گفت و بیان کرد: با تولیدات و ارائه خدمات فناورانه این حوزه، دانش آموختگان حوزه الکترونیک و مکاترونیک در این شرکت مشغول فعالیت هستند و در همین راستا، زمینه برای حفظ سرمایه های ارزی به واسطه کاهش حجم واردات این حوزه صورت گرفته است.

 

خدمات فنی مهندسی شرکت های دانش بنیان

امتیاز :
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (بدون نظر)
Loading...
به اشتراک بگذارید :

مشاوره رایگان آنلاین

با ما راحت باشید. هر سوال و درخواستی دارید تماس بگیرید. مشاوران ما به صورت رایگان به شما خدمت رسانی مینمایند.دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید. شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714517 تماس بگیرید.