کمک به حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس

تسهیلات شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس

به منظور بهره‌برداری هر چه بهتر شرکت‌های دانش‌بنیان از هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۸ تسهیلات شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس ، توسط دبیرخانه این نمایشگاه اعلام شد که شامل حمایت ۱۰۰% از شرکت های خلاق نیز می باشد.

از سوی دبیرخانه هفتمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ (INOTEX 2018) تسهیلاتی برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور اتخاذ شده است.

شرکت‌های دانش‌بنیان نوپا و تولیدی، می‌توانند ۷۰ درصد هزینه‌های حضور در نمایشگاه INOTEX را تا سقف ۵۰ میلیون ریال از صندوق نوآوری و شکوفایی حمایت دریافت کنند. شرکت‌های مشمول برای اطلاع از جزئیات این حمایت می‌توانند به پورتال توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی به آدرس cbd.nsfund.ir/exhibition مراجعه کنند.

تسهیلات شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس

حمایت ۱۰۰% از شرکت های خلاق

حمایت ۱۰۰% از شرکت های خلاق برای استقرار در قالب کانتر استندآپ‌، برای حداکثر ۱۰ شرکت برقرار شد.

شرکت‌های خلاق می‌توانند برای حضور در قالب غرفه ۱۵ میلیون ریال حمایت دریافت کنند. این حمایت‌ها توسط دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق (مستقر در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) صورت خواهد گرفت.

به منظور حمایت از خرید و فروش محصولات فناورانه و تبادل فناوری با شرکت‌ها و هیأت‌های تجاری خارجی بانک توسعه صادرات ایران در قالب تسهیلات «اعتبار خریدار»، صادرات کالا و خدمات دانش‌بنیان را تحت پوشش بیمه‌ای صندوق ضمانت صادرات ایران تامین مالی خواهد کرد.

اعطای این تسهیلات در مرحله اول مستلزم توافق اولیه صادرکنندگان ایرانی و خریداران خارجی و ارائه درخواست از سوی طرف ایرانی است.

صادرکنندگان و یا سرمایه‌گذاران که درصدد صادرات و یا سرمایه‌گذاری در کشور جمهوری اسلامی ایران و یا هر کشور دیگری هستند (به شرط صادراتی بودن طرح) می‌توانند طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی مربوط را به بانک توسعه صادرات برای بهره‌مندی از تسهیلات «اعتبار فروشنده» ارائه دهند.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   جداسازی سلول های توموری

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با موضوع اصلی «شهر هوشمند» از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه در مجتمع نمایشگاهی گفتگو در تهران برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه، اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و استارتاپی کشور حضور خواهند داشت.

حمایت 100% از شرکت های خلاق

 

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.