اختتامیه نمایشگاه پتروشیمی

طرح های حوزه پتروشیمی

معاون وزیر نفت بر حمایت شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت های دانش بنیان تأکید کرد و گفت: استفاده حداکثری از توان تولیدکنندگان و سازندگان داخلی برای انتقال دانش‌ فنی، بومی سازی و توسعه فناوری های نوین می تواند منجر به تحقق برنامه ریزی های انجام شده برای توسعه صنعت پتروشیمی منجر شود.

بهزاد محمدی امروز در روز پایانی بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حاشیه بازدید از غرفه ها، با اشاره به شعار نمایشگاه امسال مبنی بر «نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی» اظهار کرد: با توجه به قرار داشتن در سال «جهش تولید»، امسال نسبت به سال های پیش زمان بیشتری برای بازدید از نمایشگاه اختصاص داده ایم.

وی افزود: در بخش توسعه و طرح های پتروشیمی شرکت های متعددی فعال هستند و دستاوردهای خود را در زمینه های مختلف در این نمایشگاه ارائه کردند.

صنایع پتروشیمی

شرکت های حوزه پتروشیمی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به حضور موفق شرکت های دانش بنیان در این رویداد بزرگ نمایشگاهی ادامه داد: با توجه به ایجاد دفتر توسعه کسب‌ و کارهای دانش بنیان در شرکت ملی صنایع پتروشیمی تلاش داریم با این شرکت ها ارتباط بیشتری برقرار کنیم و امیدواریم رشد و پیشرفت این شرکت ها در صنعت پتروشیمی اثربخش باشد.

محمدی با بیان این که شرکت های دانش بنیان باید در بحث اعتمادسازی فعال تر شوند، گفت: تلاش داریم در مسیر توسعه صنعت پتروشیمی، شرکت های مورد اشاره را زیر چتر حمایتی خود قرار دهیم.

وی با اشاره به این که همواره بر حمایت از ساخت داخل تأکید داریم، افزود: سازندگان ایرانی باید به دو اصل مهم ساخت تجهیزات و اعتمادسازی توجه ویژه ای داشته باشند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصریح کرد: تولیدکنندگان باید تلاش کنند با فعالیت بیشتر و کیفیت بالاتر اعتمادسازی کنند و به‌دنبال ایجاد نوآوری همگام با ایجاد اعتماد باشند و این یک حرکت دوسویه است.

محمدی با بیان این که استفاده از ظرفیت های موجود با بهره گیری از دانش و فناوری های روزآمد جهان می تواند مسیر توسعه صنعت پتروشیمی ایران را هموار کند، گفت: استفاده حداکثری از توان تولیدکنندگان و سازندگان داخلی برای انتقال دانش فنی، بومی سازی و توسعه فناوری های نو می تواند سبب تحقق برنامه های توسعه صنعت پتروشیمی شود.

بهزاد محمدی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در آخرین روز نمایشگاه بیست‌ و پنجم نفت، گاز پالایش و پتروشیمی از سالن های ۸ و ۹ و سالن ۳۱ بازدید کرد.

 

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.