دانش بنیان در ارومیه

دانش بنیان در ارومیه

خدمات مشاوره دانش بنیان در ارومیه

استان ارومیه با مرکزیت شهری با همین نام به عنوان یکی از جذاب ترین استان های ایران و مراکز اصلی گردشگری ایرانی یا همان بوم گردی و همچنین گردشگری های برون مرزی است به نحوی که پس از برگزاری مسابقات والیبال در این استان، گردشگران بسیار زیادی از نقاط مختلف دنیا برای تماشای دیدنی های این استان به ایران سفر کرده اند. از سمت دیگر، نیاز به ایجاد اقتصاد غیر نفتی و تمرکز بیشتر بر این حوزه سبب شده تا دولت مردان با دقت بالاتری به موضوعات و عواملی که منجر به جذب گردشگر خواهند شد بپردازند. از این رو شرکت ها و موسساتی که در حوزه های مختلف صنعتی و پزشکی در ایران به ویژه در این استان فعالیت دارند می توانند از خدمات متنوع و مختلف دولتی تحت عنوان دانش بنیان در ارومیه بهره مند شوند.

این خدمات که شامل بخش های متنوعی مانند: انواع تسهیلات بانکی کم بهره با بازپرداخت بلند مدت، انواع معافیت های مالیاتی و سربازی، استفاده از اماکن مسکونی به عنوان امکان تجاری، سهولت در صادرات و واردات و بسیاری از موارد دیگر می باشند، تحت عنوان گاهی نامه ای با نام دانش بنیان به شرکت ها و موسسات نه تنها در این استان، بلکه در سر تا سر ایران ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است که دانش بنیان شدن، صرفا یک گواهی نامه بوده و نیازی به ثبت این کلمه پیش از نام شرکت و موسسه نخواهد بود. همچنین شرکت ها و موسساتی که در حوزه های مختلف صنعتی و نیمه صنعتی فعالیت دارند صرفا با تولید محصولات و یا خدماتی با تکنولوژی بالا و بومی سازی شده می توانند از این گواهی و خدمات آن بهره مند شوند.

شاید این مطلب هم مناسبتان باشد:   دانش بنیان در مازندران

 

ثبت شرکت های دانش بنیان در ارومیه

به منظور اخز این گواهی نامه، لازم است تا مدیران عامل و مالکان موسسات، اقداماتی را انجام دهند تا پس از ثبت نام شرکت در سامانه های مربوط تحت نظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این گواهی برای آن ها صادر شود. اما این اقدامات و گام ها باید با دریافت مشاوره هایی موثر و کاربردی از سمت متخصصان این حوزه و حوزه های مربوط به فعالیت شرکت صورت گیرد. همچنین می توان از تجربه ارزیابان پیشین استفاده کرد تا مسیر دریافت این گواهی و ثبت شرکت دانش بنیان در ارومیه سهل تر و به سادگی هر چه تمام تر طی شود. باید این نکته را به خاطر داشت که عدم بهره گیری از این مشاوره های می تواند دریافت گواهی دانش بنیان را سخت و یا به طور کلی منتفی کند.


همچنین در شبکه دانش بنیان ایران  می خوانید:

دانش بنیان در مشهد

انواع شرکت های دانش بنیان


مایه مباهات شبکه دانش بنیان ایران، به عنوان بزرگترین و پر افتخار ترین گروه مشاوره دانش بنیان در ایران است که اعلام دارد تا در اختیار گرفتن برترین کادر کشوری متشکل از متخصصین و متبهر ترین مشاوران و کارشناسان فعال در حوزه های صنعتی، کشاورزی، پزشکی و بسیاری از زمینه های ممکن در ثبت شرکت های دانش بنیان همچنین ایجاد زمینه همکاری با برترین ارزیابان کشوری، به ارائه خدمات و مشاوره های مربوطه به دانش بنیان شدن شرکت ها و موسسات را در سراسر ایران به ویژه استان ارومیه خواهد پرداخت. باعث سر بلندی این گروه مشاوران است به اطلاع مدیران عامل، موسسان، مالکان و سرمایه گذاران عزیز در سراسر ایران برساند، شبکه دانش بنیان ایران، با تجربه موفق و طولانی مدت خود در به ثبت رساندن انواع شرکت ها و موسسات، تحت عنوان دانش بنیان، حتی یک مورد ناکامی و عدم موفقیت نیز در رزومه خود نداشته و تمامی همکاری های خود را با موفقیت به ثبت رسانده است.

لطفا امتیاز خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره رایگان دانش بنیان، کلیک کنید.
جهت دریافت مشاوره دانش بنیان با شماره 02126714473 تماس بگیرید.